Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Most akkor elválasszam? Mit...

Most akkor elválasszam? Mit csináljak, és ha el kell választani hogyam?

Figyelt kérdés
23 hós a kisfiam és kizárólag cicin alszik el. Napközben már érti, hogy nincs, de délben,este,reggel kéri még. Sajna előtte is két évig szoptattam a bátyját hamar jött a kicsi sok stressz stb. ért és lefogytam, kimerültem és gyomorszűkületem van. Ma írt fel a dokim Frontint igaz felet reggel,este 0,25-ből. Vitamint és savlekötőt. Megkért nyomatékosan, válasszam le a manót! De nincs rá megérve! Meg engem sem zavar, de félek nem lesz-e baja a gyógyszereimtől? Segítenétek? A nagy fiam megérett rá két évesen magát választotta el egy-két nap alatt, de a kicsit sajnálom, látom pár hónapig igényelné még. Baja lesz?

2012. jún. 19. 20:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
:(:(:(
2012. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Huh! A házidokim nem a Frontin miatt mondta, hogy ne szoptassak. Félreértettétek!!!! De felhívom bakter mindjárt!!!! Nem vagyok hülye se felelőtlen elég legyen ebből! Nem vettem be azt a xart egyetlen fél szem volt semmi több, mert jol vagyok nélküle is úgy tünik nyugi!!!! A fiam az első!!! De mostmár felhívom azért is a házidokim!!!
2012. jún. 20. 15:13
 23/32 A kérdező kommentje:
Reggel bevehetem és estére kimegy. Ezt a HÁZIDOKIM mondta az előbb!!! Max hagyjam el a déli szopit!!!!!!! De estére nincs gond. Mindenkinek köszi a jóindulatát!!!!!! Mire beveszem nem fog szopizni nyugi!!!! De ilyen feltétellel akár be is vehettem volna!!!
2012. jún. 20. 15:20
 24/32 anonim ***** válasza:
72%

Hát... Pontozzatok le, és picit meg is fogom érdemelni, durva leszek.


Hogy lehet így beleb.zulni a szoptatásba?!

2012. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Ha este beveszed akkor még az reggel benne lesz a twejben. Szoptass akár, (aludjon) utána bogyó és utána 2 órával kb fejj mert akkor lesz benne a tejben. Egyáltalán szerintem a Frontin az olyan erős még a 025ös is,hogy azt reggel ne is vedd be. De tényleg baja lehet ía a kicsinek.
2012. jún. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Ez a hogy lehet ennyire belecsavarodni a szoptatásba kérdés engem is foglalkoztat.Mert lássuk be,szülök egy gyereket,van tejem,szoptatom,majd már nem,ennyi!
2012. jún. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Akkor mégis mi miatt mondta a dokid, hogy ne szoptass?
2012. jún. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
A kommentedből ítélve lehet, hogy mégis inkább gyógyszerre van szükséged, kérdező. Nem értettek félre semmit, abból indultak ki, amit leírtál. Kicsit nyugodj meg, szedd össze magad, és a fiad is jól lesz a szoptatás nélkül is.
2012. jún. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Na, tisztázzuk le, hogy a kérdésem nem arra irányult, hogy hány éves korig kell szoptatni, és legkevésbé hiányzik nekem most, hogy elítéljenek emberek, mert két hét alatt akarom elválasztani a manóm és nem egy nap alatt. Ennek az oka csupán az, hogy van elég sírás az életemben, nem bírnám elviselni most a gyermek sírását ciciért. Nem vagyok felelőtlen. A fent leírtjaim ellenére sem vettem be a bogyót. Helyette homeos Sedatifet és Nux vomicát szedek, illetve Béres cseppet, amitől az étvágyam és a jókedvem visszatérni látszik. Összevakarom magam egy picit, és elválasztom a gyermeket, azért mert én így gondolom és nem azért mert bárki elítél, hogy meddig szoptatok. A dokinőm pedig a súlyom 45kg/163cm miatt mondta, hogy most már válasszam el, mert nagyon sovány vagyok, közel volt a két szülés. A nagy fiam négy éves múlt, Ő is két évig szopott, szépen egy hónap alatt sírás mentesen, fokozatosan leválasztottam. Nem pontoztam le senkit. Mindenkinek lehet véleménye a szoptatásról. Majd a saját gyermekével mindenki csinálja jobban tőlem! Nekem ez a természetes. Ezt a kommentet csak azért írtam, ha olvassa valaki, nehogy azt higgye, hogy lehet Frontint két pofára szoptatás alatt szedni, mert ez nem így van. Én bízom a dokinőmben, mégis azt választottam, hogy inkább majd szopi után szedem ha egyáltalán szükségem lesz akkor is rá, de remélem nem. Köszönöm mindenki véleményét, válaszát, aggódását!!!
2012. jún. 20. 18:28
 30/32 anonim ***** válasza:
66%
Ugyan nem vagyok orvos csak egy Anyuka, akinek van egy 7 hetes kisfia. Elkepeszto ez a sok rosszindulat a sorok kozott megbujva. Tanacsot higgadtan, kulturaltan is lehet adni, nem kopkodve, iszonyodva! Kedves kerdezo! Hallgass az orvosokra es a megerzeseidre! Ne vedd a szivedre a rosszindulatu megnyilvanulasokat. Fontos a Te es gyermeked testi-lelki egeszsege igy ugy gondolom helyesen cselekszel ha az arany kozeputat valasztod. Torodve mindkettotokkel. Kivanom Neked, hogy mihamarabb sikeruljon hogy helyrealljanak a dolgok!
2012. jún. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!