Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A tejmennyiség mitől nőtt meg...

A tejmennyiség mitől nőtt meg az egyik mellemben egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés
2 napja kezdődött. úgy szoptatok, hogy egy evésre egy ciciből. először azt hittem, hogy véletlenül felcseréltem, és azért feszült annyira a bal mellem, szinte majd szét durrant. de azóta is amikor a jobból kéne ennie, a bal sokkal teltebb. de hát nem etethetem mindig csak a balból...ez mitől lehet? volt valakinek hasonló? 4 hónapos a kisfiam.
2013. aug. 1. 10:02
 1/3 xStefix ***** válasza:

Nem lehet, hogy a kisfiad a balt egyszer-párszor jobban kiürítette? Mondjuk azon aludt el soron kívül vagy éjjel többször szopott abból. stb. Általában ez okoz ilyesmit.

Bajnak nem baj egyébként, várhatóan vissza fog állni, ha lecsökken a kereslet. De arra figyelj, nehogy túltelítődjön.

2013. aug. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lehetséges...bár éjszaka nem eszik. persze, hogy nem gond, csak nem értettem, hogy miért van ez :) igazából maradhatna így is!
2013. aug. 1. 12:54
 3/3 xStefix ***** válasza:
Nekem is a bal működik most jobban, mert párszor többször raktam rá a fiam. Ha néha eszembe jut, akkor "erősítem" a jobbat is, de még kicsit egyenlőtlen a dolog. A lányomnál viszont ez lett tartósan is a gyengébbik, a 3. mellgyulladás után. Érdekes. :)
2013. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!