Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vajon miért fordul el a ciciről?

Vajon miért fordul el a ciciről?

Figyelt kérdés

Eddig jól szopó babám mostanság furcsa dolgokat produkál.Most 11 hetes, eddig nagyon jól hízott, több mint egy kilót/hó. Most belassult, és már a cicit is kevesebbet kéri. Eddig mindig több tejem volt szerintem, fejtem éjszaka, mert 21 órától reggel 5-ig aludt.

Aztán pár napja már nappal is elég volt neki néha 4-5 óránként a cici, még gondoltam is magamban, hogy ez nem lesz jó, mert akkor klevesebb inger éri a cicit és kevesebb lesz a tej.

Aztán pár napja kel többször éjszaka, enni is kér, a hasa is fáj, az is felkelti.

Aztán már ott tartunk, hogy napközben többször próbálom rátenni szopni, de egyfolytában elfordul tőle, sír. Vagy éppen elfordul tőle és mosolyog. Nem tudom eldönteni, hogy azért, mert fáj a hasa (előzőleg is mindig tekergess a pukik miatt evés közben), vagy mert kevesebb a tej, vagy lusta kiszívni.

Ma pl. még alig evett, pedig többször kínáltam neki.

Este már adtam neki tejet a fagyóból, mert éreztem is, hogy nem jön úgy, ahogy szokott.

MOst mit csináljak? Hogy vegyem rá, hogy ne forduljon el szopi közben?

Éjszaka egyébként jól működik, eszik szépen, de nappal pár napja katasztrófa. Félek, hogy éhes, vagy ki fog száradni. Bár nem igazán rossz kedvű, gondolom, ha nagyon éhes lenne, akkor nem aludna meg mosolyogna, nem?

Segítsetek légyszi.



2014. aug. 2. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 6 es fel hósan ugyanezt csinálta ha odatettem cicihez ordított . Úgyhogy abbahagytuk. Kevés is volt a tejem... Vagyis 6 hósan kezdte 2 hétig szenvedtem vele.. Nem kérte elég volt a cicimbol neki :) kérdezd meg a védőnőd et mert neked meg pici a babód :) szopiznia kene meg :)
2014. aug. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy fejlődési ugrásban van, többet szív ki kevesebb idő alatt, így nem akar annyiszor enni. Szerintem nincs baj, csak léptetek egyet előre, kicsit bízz benne, ha éhes vagy szomjas lenne folyton szopizni akarna.
2014. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!