Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2,5 éves fiúnak miért ciki,...

2,5 éves fiúnak miért ciki, ha szopizik még, amikor én úgy érzem hogy fontos Neki és szüksége van rá?

Figyelt kérdés

A párom is ellene van, mert már nagy fiú. A bölcsis nevelőnő is rám szólt... miután megkérdezte, hogy szopizik-e még?... és mondtam, hogy igen, este így alszik el.

Napközben nem kell már Neki, de az esti elalváskor még szopizik, és mivel vizet nem akar inni este, nem tartottam fontosnak leszoktatni róla...



2014. okt. 21. 13:01
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
74%

Mert mar ertelmes nagyfiu, neki mar tok felesleges csak te nem akarsz elszakadni.. az ö stervezete mar 2eve keszen all az elszakadasra, barmi szilardat ehet.

Sztem magadba kene elengedni es rendbetenni ezt a dolgot, mert ilyenkor jon az h meg ovis korba is szopni fog. Talan suli elott leszoktok..

Amugy meg ne az legyen az elso emlele, h a ciciden log.:-)

2014. okt. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
79%
2 éves kor után már semmi előnye nincs a szoptatásnak. Neked kell elengedned a fiad. Szerintem is ciki.
2014. okt. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon jól teszed! Azt és úgy csináld, ahogy nektek kettőtöknek jó. A többiek véleménye nem mérvadó. Tudod, miért nem? Mert még maguk sem tudják igazából megmagyarázni mi ezzel a probléma.
2014. okt. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
82%
Én furának találom, ha valaki egy ekkora nagy gyereket szoptat, de nem zavar, mindenki csinálja úgy, ahogy jó neki. A te helyedben azért két dolgot figyelembe vennék. Egyrészt azt, hogy a párodat zavarja, a másik pedig amit a bölcsiben mondtak. Miért kérdezte meg a gondozónő? Nyilván volt valami oka, valaminek történnie kellett. Egy ekkora gyerek már tudatánál van, esetleg beszél erről a bölcsiben.
2014. okt. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
75%

TE érzed úgy, h szüksége van rá és fontos neki. Te.

És ha még 10 éves korában is így fogod érezni, akkor 10 éves koráig szoptatod?

2014. okt. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is egy 2,5 éves fiam van és el sem tudom képzelni, hogy szopizik. Olyan nagy fiú már, beszél, önálló, eszik, iszik mindent, semmi szüksége nem lenne már a szopira. A szeretetet megkapja, összebújunk, puszilkodunk, ehhez sem kell a mellem. Persze ,ha nektek így jó, csináljátok (bár szerintem is ez már inkább a te igényed), köze tényleg senkinek nincs hozzá, de számomra is kissé ciki már ez.
2014. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
28%

lányom 4 honap mulva 2 éves.



2.5 éve skoráig szoptatom nyáron teljesen abba akarom hagyni


én imádom szoptatni a férjem nyagadt nagylány már nem kell neki adjak cumis üvegböl vagy pohárbol tejet. de ha nekem igy jo a lányomnak is jo akkor maj ÉN eldöntöm meddig jo


második gyermek (elsöt nem tudtam szoptatni akkor meg azért hallgattam honapokat)


szoval kapják be én testem kárt nme okozok senkinek vele.


egy a lényeg csak alváshoz kapja meg

2014. okt. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
38%
utolsonak nem irok semmit pedig tudnék na mindeg yaddig szoptasd amig neketek jok utso elötti
2014. okt. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
71%
Artani nem artasz, na persze. Csak hpgy mar van tudata, beszel rola, lesznek emlekei mar errol az idoszakrol..stb. az oviba pedig mar javaba megy a kikozosites ha valaki mas mint a tobbi, es fel ev mulva mar ovis lesz..
2014. okt. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
69%

El sem tudnám képzelni hogy a nagy és önálló fiam szopizzon! Nekem már az fura! Inkább fejd le és add oda pohárba! Vagy esetleg cumisüvegbe! De szerintem egy ekkora gyerkőcnek már nincs szüksége anya tejre!

Lehet csak te félsz elválni tőle! Sőt! Biztos! De nyugi attól mert nem szoptatod a kis törpét ugyan úgy fog kötődni hozzád!

2014. okt. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!