Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2,5 éves fiúnak miért ciki,...

2,5 éves fiúnak miért ciki, ha szopizik még, amikor én úgy érzem hogy fontos Neki és szüksége van rá?

Figyelt kérdés

A párom is ellene van, mert már nagy fiú. A bölcsis nevelőnő is rám szólt... miután megkérdezte, hogy szopizik-e még?... és mondtam, hogy igen, este így alszik el.

Napközben nem kell már Neki, de az esti elalváskor még szopizik, és mivel vizet nem akar inni este, nem tartottam fontosnak leszoktatni róla...



2014. okt. 21. 13:01
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Remelem igy olvahato az egesz cikk.

2014. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
28%

Figyelj, engem az LLL dolgai egyáltalán nem érdekelnek, orbitális baromságokat lehet olvasni az oldalon, régebben nézelődtem ott én is.....

aztán gyorsan abbahagytam. :)

2014. okt. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
60%

49-es, van még diplomám ezeken kívül, azt le se írtam. :)

És nem a titulust kell nézni, hanem hogy én is anyuka vagyok, én is szoptatok. És ez a véleményem, akárhány LLL-es cikket másolsz be, nem változik.

2014. okt. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
100%
De eppen nem az lll oldalat linkeltem hanem a who-t!!!! Bar tudniillik h.az lll a who adatait is kozli. A WHO is hulyesegeket ir?
2014. okt. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
28%
Értettem, hogy a WHO-tól linkelted, de az ugyanaz, amit az LLL-en lefordítottak, és amit már előzőleg belinkeltél.
2014. okt. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim válasza:
24%
Hát én nem tudom mit mondjak!Nem halottam még soha erről!Nem akarok rossz szándékú ember lenni de furcsa!Valahogy nem tudom elképzelni!
2014. okt. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
53%
Azért ciki, mert a mai nők nem szoptatnak döntő százalékban eddig. Hogy ki milyen okból az mindenki saját döntése, véleménye. Ha beszélgetsz a környezetedben 30 kisgyermekes anyával, akkor azt tapasztalod te is, hogy az anyukák közül talán 1 vagy egy sem fog ennyi ideig szopiztatni. Lehet, hogy ismersz 3-5 ilyen anyát, de nem ez a jellemző, és ezért nem általánosan elfogadott, (ha 30 anyából 21 erre törekedne, akkor ez lenne a társadalmilag elfogadott). Minden ami a szokásostól eltérő, az véleményt vált ki az emberekből. Ezek meg vagy egyeznek a tiéddel, vagy nem.
2014. nov. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!