Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan válasszam le, illetve...

Hogyan válasszam le, illetve meddíg " szoptathatom" még?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kisfiam 15 hónapos nagy fiú! Nagyon szeret szopizni,didi királynak is becézzük pont ezért :)! Ettől függetlenül eszik már minden mást is,csak a vacsora a cici,illetve éjjszaka van hogy kiszolgállja magát mivel velem alszik.Egyre többet hallom anyóstól meg sógornőmtől,hogy egy ekkora gyereket már nem kell szoptatni,meg,hogy válasszam már le mert így anyámasszony katonája lessz belőle...Én is tudom,hogy lassan tényleg itt van ennek az ideje,de nem tudom, hogy hogyan is kellene,illetve,hogy a gyerek valóban készen van- e már erre....olvastam a témában és több helyen is írják,hogy ne akkor válasszam le ha jön a foga...akkor várjam ki amíg kibújik mind? Mert neki folyamat jön valahol...próbálkoztam,hogy direktbe nem adok neki de nagyon sírt,hisztizett majd kimerült. Még kicsi ahhoz,hogy elmagyarázzam neki,hogy ö már ehhez nagy fiú.Ami még nehezíti az ügyet,hogy cicin alszik el..Adjatok légyszi tanácsot,miként álljak ehez,vagy hogyan kivitelezzem!?

2015. jún. 17. 17:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Akkor én nem is merem leírni, hogy óvodás koráig szopizott a gyerek... De egy nagyon kiegyensúlyozott kiscsoportos lett belőle:):):)
2015. jún. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!