Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Terhesség alatti szoptatás?...

Gabi86 kérdése:

Terhesség alatti szoptatás? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Jövő héten tudok csak dokihoz menni és van egy lányom akit szoptatok.nem szeretném tőle megvonni ha nem muszály.olyanok îrjanak akik voltak hasonló cipőben és szoptathattak.1 terhességem teljesen problémamentes volt.köszönöm a válaszokat.
2015. aug. 27. 05:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szia, 6-os vagyok. Nekem akkor már csak 3-szor szopizott a fiam. Reggel, este és éjszaka, ha felébredt. Egyik reggel tejitalt adtam neki szopi helyett, elfogadta, nem kérte a cicit, másnap dettó. Harmadik nap éjjel, amikor felkelt nem adtam neki cicit. 1 óra volt mire vissza tudtam altatni, másnap már csak fél, harmadik nap fel sem ébredt. Akkor már az esti szopi helyett is tejitalt kapott. Nem kérte a cicit.
2015. aug. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátnöm első két gyermeke között 13 hónap a különbség,végig szoptatott, semmi baja nem lett senkinek. Több jó orvos mondta,hogy ez azért már egy régi hiedelem hogy nem lehet szoptatni..állitólag a terhesség 4. hónapjában lesz kevesebb a tej, de ha vki akkor is tovább szoptat akkor visszajön újra. Az én dokim azt mondta, hogy ha szoptatás alatt sikerül a baba akkor lehet tovább szoptatni mert már ilyen hormonszintnél összejött akkor lehet folytatni nyugodtan. Ha erős görcsöket érzek akkor hagyjam abba.
2015. aug. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
41%

Huuu mit fogok én it kapni:) Lányom novemberben lesz 3 éves, még napi 2-3 alkalommal nyammog a cicin (reggel felkelés után, délutáni alvásnál, este altatásnál)

Mikor meg tudtam hogy jön a következő úgy voltam, hogy ha akar leszokik, vagy ha gond van abbahagyjuk. Nem volt semmi gond 37 hetes vagyok most, alig várom, hogy tandem szoptathassak :D :D

2015. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Aki azért lepontozott, mert követtem az orvosom tanácsát, annak csak gratulálni tudok. Én nem tudtam volna megbocsájtani magamnak, ha bármi baja történik a gyerekemnek.
2015. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
13 ügyi vagy nekem is ez volt a terve,ha kell leszoktatom,de csak ha gondot okoz.mikor teherbe estél akkor mennyit cicizett a gyerkőcöd?mert a lányom de. ha nem megyünk ki (mert pl: esik) akkor nonsztop cicizik.kicsit görcsölgetek,de nem cicizésnél akkor elmúlik.de azt olvastam ez normális.meg magnéziumot többet veszek be és elmúlik.remélem nem lesz gond,mert nem szeretném ha a lányomat lekéne szoktatnom,de a pocakban lévőnek se szeretném ha baja lenne
2015. aug. 28. 19:16
 16/18 anonim ***** válasza:

13-as vagyok, a terhesség elején nagyon matrica voltnon-stop cicizett volna ha hagyom, utána olvastam, kifejezetten azért mert megérzik a kistesó jelenlétét. Nekem semmilyen fájdalm nem volt, már legalábbis görcs szempontjából. 4. hónap környékén érzékenyebb lett a mellbimbóm, aztán új pózt kellett keresni, hogy elférjen a pocaktól.

A magnézium jó, én még plusz vasat is szedek a multivitamin mellé, mert (nem tudom, hogy a szoptatástól, de) az első terhességemnél nem volt vashiányos, most meg nagyon, és az jópár hétig azt hittem, hogy csak azért mert a lányom miatt nem tudok többet pihenni.

2015. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
13.nem írnál rám üzibe mert jó lenne veled dumálni.amúgy lehet benne vmi hogy megérzik a tesót,mert a lányom mondta már pár napja hogy fúrcsa îzű a cici(nem tudom hogy ilyebkor már változik e),de én még akkor nem tudtam.ő is matrica egy hete(de a foga is jön ilyenkor amúgy is ilyen).
2015. aug. 28. 21:45
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát.
2015. aug. 28. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!