Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Most már kezdem magam ufó...

Most már kezdem magam ufó anyának érezni?

Figyelt kérdés

tényleg lassan azt hiszem az a fura amit én csinálok,pedig eddig ezt láttam természetesnek!

tehát:én nem adok cumisüvegből enni vagy inni a gyereknek,nem nyomok műanyag cumit a szájába,nem adok neki tápszert,nem 3 óránként hanem igény szerint szoptatom és ami végkép kiverte a helyi anyukáknál a biztosítékot,hogy szeretnék venni egy hordozó kendőt!na ezt végleg nem értik hogy minek akarom cipelni ha már 9 hónapig cipeltem?most komolyan nem ezek a legtermészetesebb dolgok?szerintem a sok mű a nem normális!



2015. szept. 29. 12:16
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
húú de kemény!miért háborodtatok ennyire fel ha szerintetek szuper amit csináltok?mintha a panelból leszabadult szotyizós szuper okos társaság lennétek!ja és szerintem párnázzátok még ki a gyerek hátát is jobban lássa a tv-t amíg ti cigiztek a konyhába!bravo!az utolsónak meg köszönöm hogy van aki szerint is ez a normál!
2015. szept. 29. 13:16
 12/25 anonim ***** válasza:
83%

Érdekes, ugyanúgy csinálom, mint te, nem tarton titokban, mégse kapok beszólásokat és nem verem ki a biztosítékot.

Ha valaki beszól bólogass kedvesen és egyik füleden be a másikon ki.

2015. szept. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
87%

Az enyém kapott üvegből,tápszeres volt,cumija is volt (4!!! éves koráig) nem hordoztam,3 óránként etettem,nem szólok meg senkit soha,mert te sem vagy sem jobb,sem rosszabb anya mint én.Mindketten ugyanúgy imádjuk,szeretjük a gyerekeinket,és szerintem nem kell versenyre kelni szuper anyaságban senkivel sem!



(megjegyzem,te elvárod,hogy ne ítélkezzen rajtad senki,de nézd csak meg az utolsó mondatod?)

2015. szept. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét táborban vannak idióták. A kötődően nevelőkében is. Ott is van, aki megszólja azt, aki valamiért 5 hónaposan kezdi a hozzátáplálást, csatosba rak egy 4 hónapost vagy pépesíti a kaját a 2évesének. Ha zavar, hogy beszólnak, ne szülj gyereket. Mert onnantól, hogy gyereked van, mindenki mindent jobban tud. Az írásodból látszik, hogy te is.
2015. szept. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
"ja és szerintem párnázzátok még ki a gyerek hátát is jobban lássa a tv-t amíg ti cigiztek a konyhába!bravo!" Ez mi ez a stílus? Mégis mit képzelsz magadról? Nem az lenne a gyereked legnagyobb baja, hogy cumit kap, hanem hogy ekkora tahó az anyja.
2015. szept. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld én is így csináltam, szoptattam is, hordoztam is, most is mosható pelenka van a gyerek seggén, de nem kellett neonreklám meg a gyakorikérdések anyukatársaságának az elismerése, hogy jól érezzem magam...

Neked miért kell? Ha megerősítésre van szükséged, találsz számtalan klubot, fórumot, facebook csoportot, ahol hasonló személeltű mamik beszélgetnek. Szerintem inkább oda csatlakozz, mert az ilyen kiírások mint ez, eléggé visszatetszőek.

2015. szept. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Kamu.
2015. szept. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
84%

Ez a kérdés kamu, vagy max. provokáció.


De képzeld! Én sem adok tápszert, igaz tejem sincs, inkább éheztetem, mert akkor vagyok f..za anya. Most is ordít már egy órája, de nem, nem adok neki "mű" tápszert, inkább összevárom,hogy legyen 5 óra alatt 30 ml tejem!

Na jó fej vagyok?

2015. szept. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
55%

ha zavar, ne járj ilyen helyekre! persze nem a tanácsadást értem, hanem a játszóteret. ha még olyan pici a baba, hogy igény szerint szoptatsz, akkor még nem kell neki a játszótér. Te pedig járhatsz olyan helyre, ahol hasonló gondolkodású anyukák vannak (pl hordozós klub).

egyébként pedig nem gondolom hogy pl a cumisüveg vagy a tápszer nem normális. mi van, ha anyuka nem tud szoptatni? mit fogsz neki adni, ha esetleg korábban elapad a tejed, mint gondolod? a hordozás, együttalvás, stb döntés kérdése, de a tápszer általában nem

2015. szept. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
91%

Nem vagy ufó!

Egyszerűen csak nagyon-nagyon primitív :) A gyengébbek kedvéért...Nagyon hü..lye!!

2015. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!