Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csak nekem fura, hogy a 2...

Csak nekem fura, hogy a 2 éves és a 2 hetes babák együtt ciciznek?

Figyelt kérdés

Barátnőm igazi ősanya típus. 2 hetes a második picije és pár napja meglátogattam őket. Nagy csodálkozásomra azt láttam, hogy amikor szoptatta az újszülöttet, a nagyobb is odament és egyszerre szopizott mindkettő.

Más anyukák is csinálják ezt, vagy csak a barátnőm egy csodabogár?


2016. máj. 2. 12:54
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
39%

akkor nálunk rohadt perverz gyerekgyógyászok,védőnők és csecsemősök dolgoznak...

mert eddig,akármelyik személy ezek közül meghallotta, hogy két évesen még szoptattam,elismerően azt mondták, hogy "de jó, hogy még mindig" vagy "csak jót tesz neki" vagy még sorolhatnám...

2016. máj. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
49%

Egy kétéves felesleges hogy szopizzon, neki mar nem segít a fejlődésben , csak szomjolto maximum

En butaságnak tartom részben de ezt mindenki maga döntse el ! Attól h valaki osanya típus ne tulozzon mar

Nem attól lesz osanya h mindent másképp es vbizarabbul tesz

:)

2016. máj. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Olvastam már olyat is itt,hogy a TEJFOG azért tejfog,mert 6-7 éves korig normális,ha szopik a gyerek.

Ez után nem lep meg semmi ..

2016. máj. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!