Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek jó így a napirend?

Szerintetek jó így a napirend?

Figyelt kérdés
Kislányom 4 hónapos, 8 hetes korától átalussza az éjszakát 21-6 óráig, aztán alszik tovább kb fel 9-ig. Tartjuk az evés-játék-alvás menetrendet, eddig működött is. Szépen aludt napközben is, 3-4 óránként evett, örültem ha 6x evett 24 óra alatt, de sokszor csak 5x sikerült. Úgy látszik, mostanra kevesebb lett a nappali alvásigénye, 3x 30 percet pihen csak, felkelés után rögtön kéri a cicit. Kb 2 órát tud nyűgősködés nélkül fennt lenni, de így újabban 2 és fél óránként eszik, van hogy 2 óránként. Nekem nem probléma, szívesen megetetem, csak nem tudom, hogy nem-e csak a megszokás miatt kéri -e a cicit. Mert mindenhol azt olvasom hogy ilyen idősen 3-4 óránként esznek a babák. Szerintetek jó ez így, vagy próbáljam visszaaltatni? Vagy jó ez így? Egyébként anyatejes, a hazahozatali súlyát már megduplázta, a születési súlyhoz sem kell már sok. Köszönöm a válaszokat

2016. máj. 23. 12:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

2#

Egy 4 hónapos babànak kb 11-13 óra az össz alvàsigénye,ezért bőven elég lehet neki ennyi alvàs. Babàja vàlogatja,a kisfiam pl 4 hónaposan 2x 30 percet volt ébren, egész nap aludt és az is normàlis volt. A kislànyom meg 2 naposan is vidàman nézelődött a kórhàzban 10-15 percet minden màsodik szopi utàn,le kellett volna ütnöm???

2016. máj. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
a gyerek akkor eszik ha éhes és akkor alszik amikor fáradt nem akkor amikor azt mondják neki
2016. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!