Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meséltek valami vicces szülése...

Meséltek valami vicces szüléses sztorikat? (:

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 18:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
97%
Anyu és a párom amig bent voltam nst-n kitalálták h mind2en bejönnek a szülésre. Bejön a szülésznő h mehetek a szülőszobára,s h jönnek anyumék is. én megkérdeztem h egyszerre öltöznek át? Miért is ne,hisz látták már egymást alsóneműben a strandon:D
2011. jan. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
99%

Nem velem esett meg,szomszédasszonyom mesélte:mikor az első gyerekével terhes volt eladták a kocsijukat,hogy kiságy babakocsi minden meglegyen és vettek egy trabantot.

Amikor eljött az idő hívta a dokit és elindultak a kórházba.Nagyba pöfögtek a trabival mikor leelözték a dokit,aki egy rozzant női bicajjal tekert a kórház felé.

Szólt a férjének lassítsanak,mert hagyták el a dokit,de mire beértek a doki bent volt.Úgylátszik ismert egy rövidebb utat:)

2011. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
98%

Utolsó!

Ez nagggggyyyyon jó!!!!

Ott szültem volna meg a kocsiba a röhögéstől!!!

2011. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
94%
Hát mikor mesélte vísitotam a röhögéstől és akkor még a 3 perces fájásaival haza akarta magát könyörögni,mert még nem készült fel a szülésre.A doki megkérdezte tőle,hogy akkor mi francot csinált 9 hónapig.Zizzent nőszemély:)
2011. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
98%
Mi hárman szültünk egyszerre, egymás mellett, csak egy függöny választott el bennünket. Én már túlvoltam a szülésen, a mellettem lévőnél akkor csinálták a 'varrást'. Hallom, hogy kommentálja a doki, hogy nah, még egy. Mire a nő megszólal, csak akkorára doktorúr, hogy ne legyen túl nagy a luk:)))
2011. jan. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 Kriszta66 ***** válasza:
96%
Hát csajok én olyan jókat nevettem ahogy olvastam ,de énvelem ilyen vicces dolgok nem történtek pedig kétszer szültem . Jó hogy feltetted ezt a kérdést.
2011. jan. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
97%
11:07-esnek: nekem erre azt mondta a dokim, hogy nyugodjak meg majd nászéjszakásra varr (magyarul szűkre, mint egy szűzlánykáé...) :DDDDDD
2011. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
90%

A legnagyobb fájásaim voltak,megkérdezte a férjem,hogy:-Figyelj már,kérdezhetek valamit???

Én már válaszolni se bírtam,(mert hát,én vagány vagyok,fájdalomcsillapítás nélkül szülök)ennyit mondtam:-Höööööööööööö?

Férjem:-Csak azt akarom kérdezni szívem,hogy te szerinted szabadságra menjek,vagy betegre,mert 2 óra múlva mennem kéne dolgozni...

Na erre megjött az hangom,erőm,mert egyből ordítottam,hogy :SZERINTEM HÚÚÚZZZZÁÁÁÁLLLLL INNEN KI,TE MAJOM....

(hát kit érdekel már a tolófájásnál akármi is,már úgy voltam vele,hogy meghalok,erre a férjem ilyenekkel idegesített,meg azzal,hogy a falba volt az oxigén meg mit tudom én még mi bekötve,és be akarta indítani,hogy nem-e szívnánk egy kis gázt...Kiabáltam is vele,hogy szívjon nyugodtan...:-)

2011. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom mennyire vicces, de akinek üzentem, jót szórakozott rajta.

A nagy fájások közepette, mikor már már rég ölni tudtam volna a császárért is, hívott a barátnőm, hogy mi újság. Férj beszélt vele, mert én már azt nem vállaltam. Csak halkan üzentem: használjatok gumit, és inkább fogadjatok örökbe egy gyereket....

2011. jan. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
97%

Engem is megcsörgetett a barátnőm a 2 perces fájásoknál és megkérdezte:hogy vagy kicsim?

Én beleüvöltöttem a telefonba:naagyoon fááj és eldobtam a telefont.

A férjem akkor kapcsolta ki a telefonokat.

2011. jan. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!