Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meséltek valami vicces szülése...

Meséltek valami vicces szüléses sztorikat? (:

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 18:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
* ezen kiakadtam
2013. nov. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
hát ezek marha jók :D
2014. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 Brigitta Szőnyi válasza:
35%
Helló.Hosszú lessz, nembaj? Kezdem az elején. Első baba. 2010 Júni 4.-re kiirva.... 5.-én van az én szülinapom. Előtte terhesgondozás, doki mondja szedjem össze a kis cuccom feküdjek be.... De nem ám, mondom én, holnapután van a szülinapom(szombat) nézeget tovább majd nagynehezen beleeggyezik, oké de hétfő reggel találkozunk. Péntek, kint kapálgatjuk anyósommal a kiskertet. Valami vizes odalent.... Ajjjaj! Gondoltam én, de nem ám!!!! Besunnyogtam, zuhany tiszta ruha, újra ki az udvarra, ez még kétszer....itt lessz valami mondja mama mikor megint csúrog a lábamszárán valami és leesik neki a tantusz hová tüntem. -Nem is fáj csak a szokásos összehúzódások! -Nem baj. Kocsiba be, irány az sztk-s nőgyógy. Dokim szabin, hejettesítés van.... Mondom mi van , doki csúnyán végigméri 22 éves fejem, megvizsgáll semmi!!!!! Lenézőn mondja : nem igaz hogy nem tudja megkülömböztetni hogy elfojt e a magzatvize vagy hugyhójagon rúgta a gyerek és bepisált! BUNKÓ!!! Na ennél a résznél kiosztottam, mire kedves ismerős aszisztensnő csitítgatva mondja azért csinaljunk egy nst-t! Nagy nyugodtan nyomogatom a gombot már negyed órája ahogy feszítget, jön vissza Erzsikenéni, nézi a papirt.....remegő hangon dr-úr!!!!Flegma dr. Bunkó kezébe veszi a papírt szeme kidülled. Maga mért nem ordít? Más már üvöltene. Bambán bámulok, mi van? Újra fel a vizsgalóágyra.... Semmi. Mondom nem fáj, mindig ilyen. Ekkor derült ki hogy milyen magas a fájdalomküszöböm és erősek a görcseim.... Valóban csak pisi volt. Go haza. Hétfőn korház, dokim van visszatért. Indíttót megkaptam..... Várunk. Semmi. Szerdán parom elkapja dokit, hogy ez nagyon nem jó így, alkosson valamit. Lepartizzák, tulhordott gyerek reggel császároznak! Na asszem ezt kellett hogy halja a fiam. Hajnali 4-kor szúrkállódás. Taposok egyedül a folyosó végi szobába, tornázok, fáj a derekam, markolászom az ágykeretet, egyszercsak fény.... Zseblámpás nővérke fél hatkor(hogy mikor telt el az a két óra azt ne kérdezétek!) mi baj Brigikém? -Hát nem tudom, asszem berezelt a fiatalúr a szikétől! Mondjuk én is! Nem néznénk meg nst-n? -Dehogynem! Mér végig mindentudón.-Fussunk fussunk. - Persze, mert egy 13kg os görögdinnyével azt pont tudok! Jön a doki is sanda vigyorral(persze mért is ne dr. bunkó) -Maga még egyben van?-Na nem, én magának nem szülök. Mondom, de már késő, kimondtam.nem baj, lenéző pillantások oda vissza megmaradtak.... -Nem is kell, már hívtuk az orvosát...... Belibben az én dokim széles vigyorral! Első kérdés nst bámúlva, Maga mért nem üvölt? (dr. Bunkó) -Ezt már én is kérdeztem! Eddigre felmásztam a vizsgálóágyra,és két pasi egyszerre bámúlja a muffomat mire én - Azonnal fogok ha maga nem tünik el a lábaim közül!!! Én dokim érthetetlen képpel bámúl.... Majd sztoikus képpel közli burkot repeszt. Na azt meg hogy csinálják? Kérdem magamtól. Szülésznő belibbenik egy harminc centis fényes valamivel. -szent ég! Üvöltöm, - maga mire készül? Kötni vagy dohányt fűzni doki? Ajtóból röhögés, természetesen (dr. Bunkó) csak fújtam felé mint a macska, észre sem vettem a matatást, csak a pukkanást és a meleg vízesést. Lenézek..... -Te szent ég....SPENÓTOT FŐZTEM???? Ekkor már az én dokimnak is fojik a könnye. - Kicsit túlhordott volt. Okké, ilyen kor szokasos cuccok, beöntés zuhany, telefon család, párom, korházi hálóing. 9 órakkor vissza a szülőszobába.(hogy megint hol voltam eddig nem tudom) Labdázás. Jön doki, fel az ágyra, oxitocid. Megjön apa beöltözve, szülünk. Szülésznő ordítja:pisi-kaki nem számít!!!!!Gátmetszés, oici kék papírvágó ólló, nyisz-nyisz.Nővér eggyik kézzel hasamnak másikkal oldalt csempének betámaszt és nyomja ki belőllem a gyereket. -Baj van apuka? Jól van? Kérdezi valaki.-Jól,vagyok csak a fojamat nem tetszik! Mondja mogorván. Gyerek kint, minden rendben. -Itt ott varni kell. Mondja a doki. Húztam a seggem, nem volt kellemes. - Drágá, menny nézd meg a picit amíg a doktor úr redesen összestoppol. El is indul, de utánna szólok. -És szólj anyunak hogy legyen szíves csináljon a doktorúrnak egy dizájnos tűpárnát, legyen mit bököszüljön ha velem végzett! Ajtóban ismételten nagy röhögés!(dr bunkó) -Na barátom,te is megkaptad. Ugye hogy érdemes volt ezt a szakmát választani! Asszem ennyi!!! Volt pár jó pillanatunk!
2018. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:

Jujj csajok,én éppen ettem :D

Nagyon jókat nevettem,legjobbakat megörökitettem képernyőképpel :D

2020. nov. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:

Én szilveszterkor 23:41kor születtem ,csak a sajat sztorim tudom


Anyukám bevittél a kórházba,a mamám annyira izgult hogy császározni kell hogy mint egy piszkafa egyenesen eldőlt(elájult) a keresztapám és a papám folyamatosan vizezték maguk annyira izzadtak aztán mikor megszülettem nem felsirtam hanem azt mondtam "ááa"

2020. nov. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!