Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meséltek valami vicces szülése...

Meséltek valami vicces szüléses sztorikat? (:

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 18:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 A kérdező kommentje:

Még úgy nagjábólmegtalálják.. Akarom most kiemelni,mert nem sokáig lesz kinnt. De ugy jövöhét elején ki fogom. :)

Amúgy tényleg nagyon jók ! :)

2011. febr. 9. 13:34
 42/75 anonim ***** válasza:
97%

Az meg kifejezetten vicces volt, amikor beállított a férjem, beöltözve a csini kék kórházi ruciba, a cipőjén védőpapuccsal, fején kis barettsapkára hasonlító hajvédővel, vállára akasztott fényképezőgéppel, arcán olyan arckifejezéssel, mint a turista, aki eltévedt egy idegen országban. :)



Ez mekkora lehetett!!! :DDDDD

2011. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
91%

Ismerősöm szülés közben ezt kiabálta:


vegyék már ki belőlem a gyereket, különben haza megyek!!

2011. febr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem olyan vicces de azért nekünk az a férjem hozott egy nagy hamburgert Hátha lesz étvágyam enni:D mikor már 15perces fájásaim voltak csak még sétálgattam a folyosón :D
2011. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
96%

nagyon jók a sztorik csajok, irtó jót nevettem :)

el is küldtem a kérdés linkjét egy hamarosan szülő barátnőmnek

2011. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon joook!!!:-)))))


Én külföldön szültem. Mivel a nyelvet nem beszélem, a férjem volt a tolmács! Kitolásnál mondja, fogjam meg a lábszáram ugy könnyebb. Hát nekem ugy nem volt jo, igy megfogtam a combom hátul, erre elkezd velem vitázni, hogy a szülésznö azt mondta, hogy a lábszáram fogjam erre leorditottam a haját :-))))

Mikor meg rám rakták a babánkat, azt kérdezgettem, hogy meg van mindene?

De miért? A gyakorit olvasgatva, egy örült amazon valami olyan kérdést tett fel, hogy uh.n honnan tudják, hogy meg van a baba lába, ha csak a combcsontot mérik?!!!! Ah! Ráadásul itt nem adnak beöntést, nem mertem nyomni, nehogy becsináljak, erre mondja férjem, hogy behivták a dokit, hogy ha probléma lenne, na akkor elkezdtem normálisan nyomni! Mire beért a doki, megszültem és csak gratulált :-)

Bár nem olyan viccesek, de kellemes élmények!

Könnyü szülést csajok! :-)

2011. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
98%

a férjemnek ez tetszett:

- már több mint 12 órája vajúdtam, hajnalodott, már a kismadarak is elkezdtek csiripelni arra ahogy kel a Nap. A szülésznő lelket akart belém önteni, kinyitotta az ablakokat és szépen, kedvesen mondja: Hallom hogy még a kismadarak is hogy csiripelnek ma?

Erre én, tök idegbetegen, ordítva:ÚÚÚÚÚÚTÁLOM A KISMADARAKAT!!!!!!!!!!

Azóta is ezen röhögnek.....

2011. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
97%

Az én sztorim nem túl extra.

Burkot kellett repeszteni nálam. A vizsgálószékbe felültem farmernadrágban... Nem tudom, mit gondoltam, még jó, hogy rám szóltak, hogy vetkőzzek le előtte :)

Miután elfolyt a magzatvizem, utána meg nekiálltam felöltözni... :)

Jó, hogy szülés közben nem volt rajtam bugyi... :D

2011. febr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
96%

Az én sztorim már a szülés után volt,és a férjem mesélte el,mert én még a műtőben voltam.A csecsemősöknek volt egy kis játéka,hogy megtippelik a baba méreteit.Egyikük eltalálta grammra pontosan a súlyát,és ennek úgy megörült,hogy elkezdte öltöztetni.

Utána persze vetkőztethette vissza,mert semmi mást nem mért meg:)

2011. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
98%

Programozott császárom volt. Műtét után nyögve áttettek egy másik ágyra, mire én mondtam szegény betegtologatónak: Ígérem, legközelebb nem hízok ennyit!

Már bent voltam a megörzőben, ahol rajtam kívül még 6-an feküdtek. Jött be a férjem, és képzeljétek el, nagy zavarában és megilletődöttségében, hogy megszületett a kisfiúnk nem hozzám, hanem egy másik nőhöz ment oda. Én meg csak néztem, aztán szóltam neki, hogy: Apa, itt vagyok!

2011. febr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!