Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meséltek valami vicces szülése...

Meséltek valami vicces szüléses sztorikat? (:

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 18:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
98%

ezek tényleg nagyon viccesek :D:D:D

nekem is van egy amin utólag nagyon jót derültem.

második szülésemnél történt, elfolyt a magzatvíz, bent a kórházban kaptam kettő inekciót, hogy jöjjenek a fájások, mivel éjszaka volt a szülésznő azt mondta, hogy rendszeres két perces fájásoknál szóljak neki. Elérkezett az idő, szóltam is neki, felmentünk a szülőszobára, megcsinálta a beöntést, utánna ugye zuhanyozni kell. Zuhanyozás közben éreztem, hogy nyomnom kell, de nem tudtam, hogy az még kaka, vagy már a baba, befutottam tök pucéran és vizesen a szülőszobára közölni ezt a szülésznővel, ő megvizsgált és mondta, hogy már a baba lesz, szólt a dokinak is. Aztán odadobott egy hálóinget, hogy ezt azért vegye fel :):):)

2011. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
97%

:)))

Jajj Lányok!:DDD fáj a hasam a röhögéstől!!!

Én még szülés előtt állok,áprilisra vagyok kiírva...

de istenbizony emlékezni fogok Rátok..ott és akkor ez biztos!:)))

Köszönöm!


Mindenkinek csupa jót kívánok!

2011. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
96%

Hát ha már a holtponton leszel csak jusson eszedbe ez sok lökött tyúk,aztán mindjárt erőre kapsz majd:)

Könnyű szülést!

(na meg vidámat)

2011. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
97%
ezek tényleg jók voltak.
2011. febr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
97%
Köszönöm ezeket a sztorikat, annyit nevettem rajtuk, és őszintén szólva egy kis erőt is merítettem belőlük (március 24-re vagyok kiírva)! Jó ilyeneket is olvasni, nem csak a "rémtörténeteket".
2011. febr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
97%
Én is szétröhögtem magam, köszi a sztorikat. Én is áprilisban szülök, majd megpróbálok visszaemlékezni és jót derülni.
2011. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 A kérdező kommentje:

örülök hogy tetszett nektek. a válaszokat köszönöm.

remélem jönnek még.:)

és ezekre próbáljatok visszagondolni. Jó babázást,és sok sikert !

2011. febr. 3. 19:43
 38/75 anonim ***** válasza:
97%

Remélem, hogy jön néhány történet, mert jókat derültem. Nekem a legjobb ez volt: Terhesgondozáson összebarátkoztam egy másik kismamával. Néhány napos különbséggel voltunk kiírva szülni. Az orvosunk is ugyanaz volt, így mindig mindenhova egyszerre mentünk. Meg is beszéltük, hogyha valamelyikünknél megindul a szülés, akár éjjel is, küldünk a másiknak egy sms-t SZÜLÜNK! szöveggel. Elérkezett a várandósság vége, én már bent voltam a kórházban. Egyik éjjel hajnal négykor fájásokra ébredtem. Mielőtt beköltöztem a szülőszobára, ment az ominózus sms a barátnőmnek. 5-re beért az orvosom, mondta, hogy lesz még itt meglepetés. Akkor még nem tudtam mire gondol. Pár perc múlva jött a barátnőm, hálóingben és bólogatott. -Igen, szülünk.

Kiderült, hogy neki is fájásai voltak már, és az sms miatt végül úgy döntöttek a párjával, hogy ők is elindulnak a kórházba. Egymás mellett vajúdtunk, elsők között nézte meg a babámat a barátnőm. :D Szülés után külön szobába kerültünk, de megfigyeltük, hogyha babáink nyűgösködtek, egymás mellett megnyugodtak. :)

2011. febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
98%

Zseniális kérdés, nem lehetne kiemelni, hogy ne vesszen el a süllyesztőben? :)

A vödröt lerúgó meg a labdán vajúdó kismamán nagyon jót nevettem. :)


Nekem az egész szülésem jó hangulatban telt, a szülésznő és a doki a két térdemre támaszkodva beszélgettek.

Az meg kifejezetten vicces volt, amikor beállított a férjem, beöltözve a csini kék kórházi ruciba, a cipőjén védőpapuccsal, fején kis barettsapkára hasonlító hajvédővel, vállára akasztott fényképezőgéppel, arcán olyan arckifejezéssel, mint a turista, aki eltévedt egy idegen országban. :)

2011. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
96%
Ez nagyon aranyos sztori:) (utolsó elötti)
2011. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!