Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meséltek valami vicces szülése...

Meséltek valami vicces szüléses sztorikat? (:

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 18:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
96%

Szülés után varrta a gátam a doki, citerázott rendesen a lábam, erre úgy 50 perccel a varrás kezdése után odaszól a szülésznőnek: most már egész jó punci formája van, nem?

Közben irultam-pirultam, amúgy is szégyellős vagyok, szülésznő meg csak korholóan ránézett a fiatal dokimra :)

2011. febr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
95%

Hát ezek nagyon jók :)

nekem sürgősségi császárom volt a 32.héten, így nem igazán volt kedvem viccelődni semmit. annyira emlékszem hogy mível rengeteg víz jött fel rám (25kg) így gondotlam nem lehetek egy pehelykönnyű a 100kilómmal. mondom a beteghordónak mikor tett át a hordágyra hogy bevigyen a műtőbe: de nem fog elbírni. le fog ejteni...persze ő nyugtatott hogy fogjam meg a nyakát. mikor megfogtam, komoly hangon így szóltam: na, ilíen sem voltmég hogy a férjem engedelmével egy vadidegen faszit ölelgetek :)

2011. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
88%

mikor az első babát szültem sajnos, császároztak...

burkot repesztettek, utána jött az altató orvos, hogy elmondja mit fog csinálni, meg bemutatkozott, kérdezte hogy van e kérdésem én meg csak annyit tudtam neki mondani:


- folyik a magzatvizem... (már nem is folyt annyira)

rám nézett nem baj, és el ment

2011. febr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
95%
Levegyem a bugyimat-volt a legjobb!!!!! :) :) :)
2011. febr. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
94%
Én még nem szültem,nincsen történetem de nagyon jókat nevettem:):)
2011. febr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
96%

Hát én le leszek pontozva!

A férjemmel van egy olyan hülyeségünk, hogy mindenből fogadást csinálunk. tulajdonképpen így lettünk egy pár.

Felvetett egy olyan ötletet, hogyha szülés után kérdezek valami hülyeséget a dokitól, egy hónapig övé az ÖSSZES házimunka!

Lezajlott a szülés, már elvitték a kislányunk (ezt a fogadást is én nyertem...), a férjem ott maradt velem, miközben összevarrtak ott lent. Ekkor eszembe jutott a fogadás. Mikor a doki befejezte (idős volt, szegény, nagyon), kértem egy tükröt, hogy megnézzem a művét. Odatartották nekem, mire én:

Hmm, doktor úr, nagyon szép lett. Intimpiercinget vállal?

A férjem majd megszakadt a röhögéstől, de a szülésznő is. Szegény doki telljesen elképedt. Persze megmagyaráztuk, hogy miért volt ez a kis közjáték.

2011. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
95%
:))))))))) annyira jók a sztorik! kedves kérdező jó ötket volt ez a kérdés!
2011. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
95%
En kulfoldon elek es itt az egyik fajdalomcsillapitasi lehetoseg egy bizomyos diamorphine, egy kicsit "belonek", igy nem a fajdalomra koncentral az ember, megnyugszik. Szolt a radio a szuloszobaban, en meg annyira megnyugodtam hogy 2 tolofajas kozott elkezdtem enekelni. (alig voltam magamnal...) MIndenki rajtam rohogott.
2011. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
87%
Lányok, nekem nincs ilyen történetem, de barátnőm babát vár, neki elküldöm a linket!
2011. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
96%

Én mint tanulónővér voltam jelen egyszer egy szülésnél és szülés után abban a meghitt pillanatban mikor már lenyugszanak a dolgok és anyuka a kezében fogja a babáját, a szomszéd szülőszobából is felsírt a kisbaba. Összenéztünk anyuka, csecsemős, szülésznő és én, hogy de megható... Pillanatokon belül kiderült, hogy a szomszéd szobában még csak a kitolásnál tartanak és anyuka nyögés címszó alatt olyan hangokat adott ki mint egy újszülött kisbaba.

Akarva akaratlanul is összemosolyogtunk rajta.

2011. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!