Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy lehet az, hogy Rubint...

Hogy lehet az, hogy Rubint Rékát még 2 hete sincs, hogy császározták, és ma már aerobic órát tart?

Figyelt kérdés
Én még csak most várom az első babánkat, és nincs tapasztalatom a szülésről, de mindenhol azt hallottam, hogy 6 hét kell a felépüléshez. Tizenpár napos csásázáros sebbel hogy lehet tornázni?
2011. márc. 22. 12:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem császáros szülésem volt. 4 napig még homo erectus sem voltam. Ő a 3. napon hazament (ezt mondta a tv legalábbis)most meg már dolgozik.. -.- pfff Azért rosszul esik. Mondjuk ő nekem már a terheléses cukorviszgálatnál is eszembe jutott, hogy vajon azt hogy csinálta meg :)
2011. márc. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%

O egy ilyen vagany no,ha jol esik neki csinalja.

Szememben egy nagy 0.

2011. márc. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nő egy UFO!

Vagy nem érzi a fájdalmat!!!

6 hétig semmi ilyen jellegű mozgást nem lehet végezni még neki sem! Pláne a 3. császár után! Egy rossz mozdulat és már vérzik is a seb, akár méhen belül is!

Nem fér a bőrébe egyrészt..., másrészt jóó kis pénz neki, amikor bárhol nyilatkozik! Én megőrülnék, ha egy pillanatra is magára hagynám az újszülöttemet, nem hogy 1-2 órára!

Sokszor hangoztatja, hogy Őt mindig bántják! Talán okkal!

2011. márc. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 krisztivan ***** válasza:
26%
Szerintem ha valaki a terhessége előtt,alatt is megfelelő izomzattal rendelkezik és tornázik ráadásul még a vágást is a legjobb módon végzik akkor hamarabb megy a felépülés is.Szerintem kicsit túlzásba esik de elég jó példa hogy nem muszáj eltespedni szülés után.
2011. márc. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

az élsportolók sem különbek, az ő fejük fellett mégis glória lebeg :-((((


amúgy ma már volrt egy runintrékás kérdés:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2011. márc. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A média, meg az, hogy róla beszéljen az egész ország és még híresebb legyen megéri neki. Csak aztán rá ne pacsáljon. :P
2011. márc. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hova rohan. Biztos nem véletlenül találták ki a 6 hetet szülés után a felépülésre. A tornára meg, ha jól emlékszem azt mondják csak nagyon finoman szabad elkezdeni a 6 hét letelte után, és a hasizom gyakorlatokra 6 hónapot mondanak császár után. Nem ettől lesz valaki szuper nő, nem kéne a saját testét kizsákmányolnia, mert a végén baj lesz belőle. Én sem vagyok híve a szülés utáni lustálkodásnak, de a 6 hetes kontrollt kivártam, mielőtt elkezdtem újra mozogni.
2011. márc. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is túlzás, bár azt mondta, hogy az aerobik órát csak levezényli, nem végig tornázza. Anúgy a terheléses cukorvizsgálatnál nem itta meg a cukros löttyöt, hanem update péksütiket evett.
2011. márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

csak gondoljatok bele! Ha nem szülésről van szó, és úgy van egy nagyhasi műtéted (mint amilyen a császár is), nem hiszem hogy 10 nap múlva tornázna valaki, illetve engednék. Még akkor is, ha sportolóról van szó. 10 nap után még a vér is ömlik belőled... Állati jó lehet úgy ugrálni.


És hogy mért bántják mindig? Janics Natasa 1-et! nyilatkozott, Rubint Réka meg óránként egyet. Facebookra folyamatosan kiteszi, mikor hova megy, és milyen boldog. 2 naponta a tv-ben nyilatkozik. Még a gyerekről sem tudott úgy nyilatkozni, hogy azt ne hozza összefüggésbe az update-tel.

2011. márc. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Visszataszító az egész nő,ahogyan most megnézegettem a facebookon...Valóban egyetlen nyilatkozata sincsen,ahol ne hozná szóba az updatet!Teljességgel csakis a pénz utáni vágy motiválja minden egyes megnyilvánulásában,az élet legszentebb és legintimebb területein is..brööáhh..Idézek:

"Nem hasfájós, hiszen "update" összetételű a tejcsim:-)"

Ugyan,hagyjon már békén,mindenki tudja,hogy a hasfájósság nem rögtön újszülött korban kezdődik,ezen kívül alkat kérdése is,a "sima" ,nem updates tej sem okoz minden babánál hasfájást..Engem úgy eddig nem érdekelt ez a nő,de most már egyenesen ellenszenves..

Az meg hogy ő már tornázik,semmi másért nem propagálja,csak azért,hogy beszéljenek róla az emberek,akár jót,akár rosszat,menjen a reklám és ezáltal még több pénzük legyen..

2011. márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!