Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rakatsz el köldökzsinórvér-...

Rakatsz el köldökzsinórvér- őssejteket a babádnak? Miért igen? Miért nem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 13:07
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Gondolkodtunk rajta, olvasgattunk ezt-azt, végül ez a cikk lett a nemlegesség oka: [link]

Amennyiben valaki csak az anyagiak miatt nem vetetné le, íme egy részletfizetéses ajánlat: [link]

2011. júl. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, ez a cikk valóban elég meggyőző.
2011. júl. 13. 16:55
 23/47 anonim ***** válasza:

Példa volt erős túlzással és cinizmussal,sajnálom, hogy nem értetted, lehet, mert érzékeny ponton talált el,

Azt írtam: ennyi erővel én is mondHATnám, de nem mondom, természetesen. Persze pont úgy hülyeség az, amit én írtam, mint az, amit te. Csak az a különbség, én tisztában vagyok vele, de te még állítod most is.

2011. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
Te ugyanúgy meg vagy győződve a saját igazadról, mint én az enyémről. És ehhez minden jogod megvan, csak ne kelljen nekem is úgy gondolnom jó? Kívánom hogy egyikőnknek se kelljen rájönni kinek volt igaza.
2011. júl. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd, meggyőződnék én is a te igazadról, csakhát egyetlen konkrét példát sem tudtatok felhozni, hol és mire használják az őssejtet abból a számos lehetőségből.

hagyom magam meggyőzni érdemes, de nem igen jönnek az ezt alátámasztó, konkrét dolgok.

Így azt hiszem, jelenleg nekem van több igazam. Marketing fogás az egész.

2011. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
Áááá ne essetek már egymás torkának!
2011. júl. 13. 18:52
 27/47 anonim ***** válasza:
72%

Szia!

2005-ben mikor megkérdeztük a dokinkat, hogy levetessük-e vagy sem. Azt mondta, hogy nagyon gyerekcipőben jár még ez az egész.

2009-ben és megkérdeztük a dokit...annyit mondott, hogy hallott már olyan esetről akit a levett őssejttel gyógyítottak meg? Nem,- hangzott tőlünk a válasz....

Na, ezért nem vetettük le.

2011. júl. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
Mi elrakatjuk, de arra nem is szeretek gondolni, hogy kelleni fog. Ezt egy életbiztosításként fogom fel. Azt sem azért köti az ember, ha meghal a családja jól járjon, nem? Mi így vagyunk nyugodtak. Ha ne adj isten szüksége lesz rá valamikor, nem hinném hogy Kínába ki tudunk utazni, de szerintem még egy Németországi kezelés is sokkal drágább ennél. 3 részletben fizetünk 170 ezer ft-ot, illetve évente 10500-at. Ez szerintem nem olyan őrült összeg. Kicsit lejjebb kell adni az életszínvonalból, és akkor megy(a saját családomról beszélek). Mi sem vásároltunk a babának drága cuccokat, ezt fontosabbnak tartottuk. Magyarországon is végeznek őssejtbeültetést( lásd. www.krio.hu). Bízzunk benne, hogy aki leveteti soha de soha nem lesz rá szüksége.
2011. júl. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
0%

ekeke

Sikerül magától felnőni? Az ember nem képes magától felnőni, mert életképtelen egyedet hoz világra, biológiai okokból.

Nem részletezem, ne szaladjunk ennyiree előre az időben, mert általános iskola hetedikes-nyolcadikas tananyag az ember, majd, ha sikerül eljutnod idáig, tanulsz róla te is.

Egyébként pedig szerintem, meg a te életed felesleges, mert lehet egészségileg jól vagy, de lelkileg nyomorék, lehet jót tett volna ha anyád nem csúzlival etet és nem hagy egyedül felnőni, és a te pénzeddel nem jut előrébb az ország, nem fog az sem hiányozni. Legyél te az első a Taigetosz hegyen.

2011. júl. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

ekeke

Te normális vagy?(nem válaszolj rá,mindannyian tudjuk szerintem,hogy nem)

Hogy lehet ilyet mondani?

Egy gyerek nem tud felnőni magától,szüksége van törődésre és szeretetre...Gondolom a te szüleid elhanyagoltak vagy talán árvaházba adtak és ezért nem ismered azt a szót,hogy "Szeretet".

Remélem,hogy neked nincs gyereked,mert ha van,akkor nagyon sajnálom szegényt...Mi lenne,ha Ő is beteg lenne?

Kiraknád az utcára,"majd lesz vele valami" alapon?!

Mégis miért dolgoznál meg te azért,hogy a mi gyerekeink "feltámadjanak"?

Talán te fizetsz az orvosoknak helyettünk?Mert szerintem nem.

Az ilyen hozzáállás miatt sürgősen orvoshoz kéne fordulnod,bár szerintem Ő sem tudna rajtad segíteni....

2011. júl. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!