Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rakatsz el köldökzsinórvér-...

Rakatsz el köldökzsinórvér- őssejteket a babádnak? Miért igen? Miért nem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 13:07
1 2 3 4 5
 31/47 ekeke ***** válasza:
Egyelőre én termelek (és a lakosság 10%-a), mások követelőznek. A saját szakállukra tartsanak el életképteleneket, ne az enyémre.
2011. júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 ekeke ***** válasza:
49%

Ja, mivel tele vagytok ÓRIÁSI szerettel, ajánlkom figyelmetekbe a harmadik világ éhenpusztuló kisgyerekeit.


Ja, hogy az nem a tiétek? Mi ez, fajelmélet?

2011. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
Kár hogy hülyeség ellen nincs orvosság. Az jó lenne neked.
2011. júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Ilyenkor úgy szeretném ha kevésbé jólnevelt lennék, és leírhatnám amit gondolok.
2011. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%

Mit termelsz ekeke?

Magyar narancsot?

Ez a kommunizmusban volt, hajrá munkás parasztok, ti tartjátok életben a magyar államot. Ja nem, már húsz éve megbukott ez a dolog. Azóta senkitől nem hallottam ezt a szlogent, én tartom fent az országot, én termelek.


Egyébként bármikor történhet veled is valami, tudod a sors az ilyen, és akkor majd gondolj erre, ha sírva könyörögsz az életedért. Tudod termelő is addig lehetsz, míg van munkahelyed és lehet eljön az az idő, amikor a munkaerőpiaci felesleggé válsz. És egy autó is bármikor elüthet, balesetet is bármikor szenvedhetsz és beteg is bármikor lehetsz. Úgyhogy hátrább az agarakkal, mert aztán a kihívod magad ellen a sorsot.


Egyébként az őssejtbeültetés, jelenleg, leukémiás gyerekeken segít, nyilván nem olcsó egy ilyen kezelés és a szülők sem termelnek az államnak, mert egy beteg gyerek mellett lehetetlen dolgozni, de ha felnő az a gyerek, a te nyugdíjadat és ellátásod meg pelenkád költségét ő fogja ám kitermelni. Úgyhogy ne irtsd ilyen könnyedén az embereket.

2011. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 ekeke ***** válasza:
30%

Én nem személyeskedtem, csak reálisan leírtam a helyzetet ahogy genetikai, úgy gazdasági szempontból. Azonfelül a sajátoméból, aki mindent megcsinált, neki meg nem hagytak semmit. Nem sikerült még senkinek az irodából termelni... Sem krumplit, sem házat építeni, sem utat, ahogy már írtam, a kocsitok se ti csináltátok. Ha valaki bebizonyítja, hogyan fog többet termelni valaha is életében egy húsz-ötvenmillióból összeszögelt félnótás, akkor kinyalom a hátsóját. Én már annyit simán termeltem, nyugi, tíz szakterületen vagyok melós.


Továbbra sem értem, miért nem rohantok! Ezerszám halnak éhen ma is makkegészséges gyerekek!!!!

2011. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

Most hirtelen az jutott eszembe, mert volt másik kérdés őssejtbeültetésről, ekeke egyáltalán jó kérdéshez kommentelsz? Bár szívből remélem, igen, és hogy nem oda akartad ezt írni, ahova én gondolom.


Mert az őssejtbeültetést nem nyomorék gyerekek feltámasztására használják, hanem például leukémia gyógyítására és 90%-ban fel is gyógyulnak ezek a gyerekek.Illetve majd olyan betegségek gyógyítására, amik ma ugyan nem gyógyíthatók, de gyógyszerrel karbantarthatók.

2011. júl. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

Te és ezt mind te csináltad?(építed az országot, termelsz és eltartasz 9 millió embert?)

Te tényleg kommunista ivadék vagy.

Mi van Gyula, ennyire jól vagy már, hogy hogy tudsz internetezni? Örülök nagyon, nem sajnálom ám az adóforintjainkat a a kezelésedre. Bár ezek a téveszméket ennyi pénzből sem tudják kikezelni?

2011. júl. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 ekeke ***** válasza:
0%

Nehéz felfogni, hoyg egymillió termel és 9 csak fogyaszt? És hogy az a 9 szabja meg az egynek, hogy hová rohanjon és fizessen?


Őssejt: nyomorék, hiszen a genetikai anyaga erősen sérült. Azaz örökíti mindezt, egy idő után a népesség egészségessé varázslása többet visz el, mint a megtermelt érték. Hitelből? Kösz, nekem nincs CHF, se forint, persze még a CHF-esekre is tőlem vonnak majd:(

2011. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 ekeke ***** válasza:
30%

Hol kommunista vagyok, hol fasiszta, főleg, ha azt mondom: eugenika. De egyelőre csak felvetettem pár problémát.

Szal hajrá örökbefogadás! Fóti gyermekváros, vagy Csaba testvér Déván!

2011. júl. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!