Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rakatsz el köldökzsinórvér-...

Rakatsz el köldökzsinórvér- őssejteket a babádnak? Miért igen? Miért nem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 13:07
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
41%

Ekeke

tudom bonyolult, de!!!

Körülbelül 40 éve végeznek Magyarországon talán a Szent László kórházban őssejtbeültetést, ezzel gyógyítva többek közt leukémiás gyerekeket, akik nem nyomorékok és nem lesznek betegebbek az őssejttől, hanem meggyógyulnak 70-80%os arányban, akiket te halálra ítélnél.

Lásd például Carrerast (ha mond neked valamit ez a név), igaz ő nem termel krumplit, nem épít utat meg autót, de felgyógyult egy addig gyógyíthatatlan betegségből és valamicskével többet hozzátett a közöshöz, mint a te termelő munkád.

Úgyhogy akkor is azt mondom, nem vagy hasznosabb a társadalomban, mint bárki más illetve lehetne rangsort felállítani és lenne olyan rangsor, amiben hátul kullognál. Tudod, így van, mint a mondás Viszik a zsidókat, na és..-. de ha rád vagy gyerekedre sor kerül, mert sor kerül, akkor meg zokogsz, mint a rühes kutya.

2011. júl. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 ekeke ***** válasza:
24%

Ott éheznek milliónyian gyerekek, sokuk szülei AIDS-ben meghaltak, a nagyszülők próbálják őket etetni.


Egy gyerek éves élelmezése nincs tán 170000 ft sem, ezzel ő egy évet kapna a méltóbb fejlődésre, és tuti egészséges lenne, hiszen az orvosi ellátás hiánya miatt (amit a kedves NYUGAT nem ad nekik, hanem elszedi a javaikat és összezavarja a politikájukat) már rég kihaltak a gyengék.


Tehát egy afrikai gyerek 1/80-ad esélyt kapna ennyi pénzből, egy magyar 1/200000-et.

Logikus, nem? Éljenek a magyar hullajelöltek.


Amúgy megegyezhetünk. Éntőlem semmit nem vonnak el, azt a törlesztést sem, amit mások élveztek 30-40 éve a dollárkölcsönökből, és hirtelen minden széppé válna.

Sok telkem , földem lenne, sok gyümölcsfám és húsom lenne, sok kocsim, motorom, saját villanyom, gépeim, etc. Tinektek meg az a papírhalom, amit gyártotok.

2011. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
37%

Ilyet még soha,senkinek nem kívántam,de most megteszem.

Ekeke,kívánom,hogy te vagy bármely családtagod legyen súlyos beteg és senki ne segítsen rajtatok.

Szánalmas,hogy tudsz így beszélni ártatlan kisgyerekekről,akik semmiről sem tehetnek.

2011. júl. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
71%

Jól van ekeke, igyekezz vissza most már a kórterembe, osztják az uzsit, aztán jön a nyugtató is. Meg éjszakára a pelus és álmodozz tovább. Szegénykém.

Ne aggódj, én nem sajnálom az adóforintjainkat az elmebetegek kezelésére. És itt senki sem, úgyhogy el lehetsz még pár évig, ott a zárton.

2011. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 ekeke ***** válasza:
33%

Köszönöm a személyeskedést. Tényeket közöltem, nem tudom, ehhez hogy jövök témában én vagy az elmeállapotom.


Adóforintjaitok vannak, de csak azokból a forintokból melyeket állambácsi oszt nektek, hogy a termelők termékeit felhasználjátok. Ezt jognak nevezik. Joga van állambának elvenni minden terméket, hogy jól szétossza, és a kedves lusti többség természetesen mindig felülkerekedik, ezt demokráciának nevezik.


Szerintetek egy semmire sose jó gyereket azon az áron is életben kell tartani, hogy a családját vagy a társadalmát anyagilag tönkretegye. Miközben évi NEGYVENNÉGYEZER egészséges kisgyermeket ölnek meg ORVOSOK abortusz kódnév alatt. Ezt a negyvennégyezer halált jogosnak, két (egy) ember döntésének találjátok, míg évi párszáz félhulla gépeken tartását emberi élethez való jognak, és elvárjátok, hogy tapsoljak.

Miközben érett, egészséges és felkészült szülők sehogyse tudnak gyermeket vállalni, az örökbefogadás meg szinte lehetetlen akármilyen jogi okokból.


Én egy kedves ember vagyok, azt kívánom, hogy mindenki pont a valós munkája szerint boldoguljon, óvja egészségét, és még időben (20-28 évesen)vállaljon gyermeket. És ha másoktól elvár bizonyos magatartást, anyagi áldozatvállallást saját lelki vágyai beteljesítésére, ne szigorú egoizmusa győzzön, hanem egy nagyobb látószögből is tekintsen vágyai társadalmi és összgenetikai árára.


Addig pedig, minden szeretetteli embernek: [link]

[link]

[link]


Ezeken a helyeken TUTI elárulják, mi módon lehet segíteni a gyermekeknek, hová kell pénzt utalni, mikor lehet őket elvinni táborozni, vagy hogyan lehet örökbefogadni.

2011. júl. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
Na szerintem ez nem ide tartozik, mert ezek nem félhulla emberek/gyerekek egyáltalán. Kár is rajta pörögni.
2011. júl. 16. 19:23
 47/47 anonim ***** válasza:
29%

mi is levetetjük, mert megtehetjük anyagilag, és én úgy érzem, a mai világban legalább akkora felelőtlenség nem levetetni annak, aki megteheti, mint életbiztosítás nélkül élni.

egyszerűen nyugodtabb leszek, és soha nem lehet tudni. én ismerek olyan házaspárt, akinek meghalt a gyermeke sajnos rákban, és lehet, hogy az őssejtek segítettek volna. önző dolog, de én ezzel a tudattal nem tudnék együtt élni. ha baj van, és katasztrófa történik, nagyjából a vonat elé vetném magam, ha egyszerűen azért nem vetettem volna le, mert éppenséggel feleslegesnek tartottam. akinek nincs rá kerete persze más dolog.

de én mosható pelenkát fogok használni, egy csomó dolgot nem veszek meg, amiket mások igen, mert én meg azokat tartom feleslegesnek. szóval kiszámoltam, a levétel árát meg is spórolom máshol.

2013. febr. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!