Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja decemberben? 💝

Ki nem várja decemberben? 💝

Figyelt kérdés

Írjátok meg, hogy hol tartotok, mióta próbálkoztok, és hanyadik baba lenne. Meg kort is írhattok.

Meg bármit, amit megosztanátok, minden történetet szívesen olvasok.



Nálunk első próbálkozós hónap, második baba lenne. (Az elsőre viszont több évig vártunk. Úgyhogy nem élem bele magam semmibe.)

Izguljunk együtt, ha van kedvetek!



2023. dec. 2. 18:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/299 anonim ***** válasza:
Gratulalok! :) en ma csinaltam meg az 5dik ovu tesztemet de semmi kulonbseg nincs a csikok kozott,nem tudom ez normalis-e :( ez a harmadik honapom hogy ovu tesztelek es sose voltak mind egyformak. Ma mar esedekes lett volna a pozitiv teszt, a folyasom is megvan par napja. Viszont a del ota elegge fajnak a melleim is, ovu elott sose fogtak neki. Nem tudom jot jelent-e, vagy nem lesz most ovulaciom. (11es)
2023. dec. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/299 anonim ***** válasza:
100%
Gratulàlok 8-as! Azért sokat mostmár ne tesztelgess mert egyszer picit hígabb lesz a vizelet vagy bármi és halvànyabbra sikerül jön az ijedtség :) de tudom milyen jó látni a pozi tesztet. Én épp abban a fázisban vagyok mikor minden tünetet bekèpzelek beágyazódásnak pedig kevés esélyünk van és ha sikerült volna is korán van még😂😂
2023. dec. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/299 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok kedves 8-ás! 😊

41-es képet tudsz rakni az LH tesztekrol? Abból sem mindegy, hogy hanyast használsz, nekem pl a 10-es purbay tesztek jöttek be, azon látszik csak szépen.

É.

2023. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/299 anonim ***** válasza:

[link]

10es teszt,mindig ezzel csinaltam munkabol mikor hazaerek. Lentrol felfele van a sorrend

2023. dec. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/299 anonim ***** válasza:
100%

42es😍😍

Dettó ugyanez🤣🤣 Minden jelet várok,annak vennék hogy beágyazódás,pedig még csak 6.dpo🤦🏼‍♀️🤣

Ráadásul egyik gyerekemnél se volt semmi ,de azért most meg várnám😵‍💫

Azért ilyenkor megnyugszok,hogy más van így🙈🙈

2023. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/299 anonim ***** válasza:
100%

Én december 1-re nem vàrtam, nem is jött meg :)


Minden pròbàlkozàsra teherbe estem, de 2 missed abom és egy kèmiai terhessègem is volt 9 hònap alatt.


20-án megyek az első uh-ra, nagyon izgulok


3 gyereket szültem, ez èv àprilisban elvesztettem a 18 èves nagylányom, aki daganatos beteg volt. Van egy 16 èves lányom és egy 13 èves fiam.


3 ève elvàltam, most ùj pàrom van, akinek mèg nincs gyereke.

Ő 31 éves, én 40. Nagyon szeretnénk ha ez a terhessèg vègre pozitìvan alakulna.


Sokan vagyunk hàla,,nagyon izgalmas. Megy a drukk mindegyikőtöknek, aki már pozitìvat tesztelt, szerettel gratulálok. :)

2023. dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/299 anonim ***** válasza:
Nagyon szurkolok 56os hogy most minden rendben legyen.
2023. dec. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/299 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Én vagyok a 10,31es valaszolò aki holnapra nemvárja

Nembírtam ki és kb 3napja csináltam egy tesztet ami negatív lett így szerintem holnap tuti megfog jönni

De várom a fejleményeket,remélem soknak sikerülni fog :)

2023. dec. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/299 A kérdező kommentje:

Utolsó, még ne engedd el! Korán teszteltél.


Egyébként nekem is van egy olyan érzésem, hogy nem ez lesz a sikeres hónap. Túl sok pms tünetem van. Első babánál az volt a "jel", hogy ezek elmaradtak.

2023. dec. 9. 08:19
 50/299 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem is jelentkezett a megszokott migrènem szóval èn is kezdek lemondani..1-es voltam
2023. dec. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!