Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCO-sok, IR-esek ti minden...

PCO-sok, IR-esek ti minden honapban ovulaltok? Mennyire rendszeres a menzeszetek?

Figyelt kérdés

febr. 15. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mióta az irt rendbe rakták és tartom az étkezést teljesen rendszeres.
febr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem. Tinikoromtól, mióta magjött, azóta csak évi 1-2x volt. Utána tabit szedtem 7 évig, mikor abbahagytam, 5 hónapig ovuláltam utána, 5. hónapban lett egy kémiai terhességem. Utána megint februártól októberig szünet, akkor is csak Norcolutra. Utána egy ciklus ovuláció indukció, megint kémiai. December óta keményen csinálom a diétát, szedem a metformint és heti 3 edzés mellett januárban spontán volt ovulációm és vérzésem, februárban megint ovuláció indukcióval, de akkor meg túl sok lett (pedig ugyanakkora dózist kptam, mint előtte, mikor egy tüszőm lett). Most megint várhatok, hogy hátha spontán is lesz valami.

Hozzáteszem, előtte azért nem vettem annyira komolyan, mert

1) még nem volt IR-em (most sem súlyos...)

2) amikor ugyanezt csináltam huszonévesen, akkor se menstruáltam rendesen (azért kezdtem el végül a fogamzásgátlót).

Most annak is örülnék, ha a diéta+metformin+sport+ovuláció indukció mellett legalább nem vetélnék el.

Túlsúlyos sem vagyok, nem is voltam soha.

febr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!