Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csalodtam benne! Most mi...

Csalodtam benne! Most mi lenne a helyes és ésszeru?

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk egyutt a párommal.Nekem van már egy kisfiam és neki is az elozo kapcsolatainkból.Én az elejétol megmontam neki,hogy ha a kapcsolatunk tartósnak bizonyul nagyon szeretnék még gyermekeket.Nagyon szeretjuk egymást,csak sok a probléma,pénz ilyesmik.Most veszunk házat a jovo héten,hitel nélkul.Autónk van,o is jól keres és én is.Nem védekezunk,csak megszakítással,mivel én akartam gyogyszert szedni,de o azt mondta minek mérgezném magamat,elég ez,vigyaz.Mondtam neki hogy ez nem védekezés és ha a baba becsuszik en nem megyek abortuszra.O ezt tudta és igy állt hozzá.Erre most késik a mensim,és lehet terhes vagyok.Tegnap mondtam neki,erre csak megvonta a vállát hogy akkor mehetek abortuszra...Én teljesen megbotránkoztam,és csalódtam.Hiszen én ezt a kapcsolatunk elején leszogeztem,hogy arra nem vagyok képes.a kisfiamat is egyedul vállaltam teljesen,mert keptelen lettem volna rá hogy megoljem.Persze jo korulmenyeim voltak,vannak.A kisfiam gyogyszer mellett fogant.Szóval még nem biztos a terhesseg,csak csalódtam benne.Ezek utan nem tudom mi lenne a helyes?megijedhetett?Esetleg ilyen v.kivel elofordult?

Mert én ha terhes vagyok nem olom meg a babámat!Csak azt nem értem mikor gyogyszert akartam szedni miert nem hagyta?mert eddig minden baratnojének szedni kellett addig nem is voltak egyutt.O két lábbal áll a foldon,nem érzelmes tipus.Mit tegyek?nekem nincs erom meg egy gyereket egyedul vállalni...Nagyon nehez.Penzem lenne,de az nem minden.Kérlek segitsetek,adjatok tanácsot.Tesztet veszek delutan.Koszonom szépen a válaszokat


2012. júl. 31. 09:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Én ha a helyedben lennék és terhes lennék, biztosan megtartanám a gyereket. Vagy vele, vagy nélküle.

Ha nem lennék terhes, akkor meg erősen elgondolkodnék az egészen, és szerintem otthagynám a francba.

Te leszögezted az elején, hogy akkor vagy hajlandó ezzel a módszerrel védekezni, ha vállaljátok a következményeit. Szerintem ez egy abszolút normális dolog, becsüllek érte.

Ő beleegyezett. Akkor most ne hátráljon már vissza. Meg még is mi az, hogy csak így kijelenti, hogy akkor menjél abortuszra? Mert még ha azt mondja, hogy gondoljátok át, mert nem érzi magát készen mégse vagy vmi...de így kijelenteni. Hát szerintem úgy vágtam volna pofán, hogy kiesik a foga...


Ui: A tabletta az esetedben baromság (ha normálisan szedted). Ha egyszer nem védett, máskor sem biztos, hogy fog. A tabletta meg olyan módszer, hogy nem tud kicsit hatni meg nagyon hatni. Vagy hat, vagy nem.

Ha nem (márpedig nálad jó eséllyel nem hat), akkor a megszakítás pont annyit ér, mint jelen esetben...

2012. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

sziasztok!

Koszonok minden választ.Most nem tudom,mi lesz,mert úgyérzem nagy veszekedések allnak elottunk,a tesztem POZITÍV!Elvetetni nem fogom,soha.Sajnalom,de én ragaszkodom az elveimhez,és gyulolném magamat egy életen át,ha ezt megtenném.Mondtam neki is.Gondolkozom,mert ot eszervekkel lehet meggyozni mindenrol...Esetleg ha otlet lenne,sz´vesen fogadnám.Koszonom

2012. aug. 1. 08:44
 23/24 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok!

Észérvekkel könnyedén meggyőzheted, főleg, ha nincs annyira ellene a gyereknek, csak bizonytalan még (mert abból, amiket leírtál szerintem ez a helyzet). Magyarázd el neki, hogy egy abortusz nem egy egyszerű dolog, eléggé megterhelő testileg is, lelkileg is, és nagyon sok veszélye is van, pl előfordulhat, hogy nem lehet miatta később gyereked. Ha a tablettát azért ellenezte, mert félti az egészséged, akkor nem lehet komoly, hogy az abortuszt nem ellenzi!!! A férfiak képesek megoldásként tekinteni az abortuszra, mintha az valami egyszerű vol-nincs dolog lenne, neked kell felvilágosítanod, hogy mi történik valójában. Rengeteg abortuszos videót találsz a neten elrettentésként, ahol látszik, hogy menekül a baba melőtt szétroppantják a koponyáját. Ilyet épeszű ember nem akarhat, hacsak tényleg nem olyanok az életkörülményei, hogy a saját vagy a gyereke egészsége lenne veszélyben, ha megtartaná. Szerintem ez elég érv...

2012. aug. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babához.Párod mit szolt végül?
2012. aug. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!