Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiváncsi vagyok, ki fog pozit...

Kiváncsi vagyok, ki fog pozit tesztelni legkésőbb július végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Az előző havi csoportok folytatása. Új hónap, új remény :)

Léna


2014. jún. 23. 16:56
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/125 anonim ***** válasza:

Éda!

A kérdésednél meg én írogatok Neked! :) Nem írom le még egyszer, majd elolvasod. :))))

Anna

2014. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/125 anonim ***** válasza:

Köszi Anna!:)

Éda

2014. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/125 A kérdező kommentje:

Hát csajok, nekem ma megjött sajnos délelőtt, úgyhogy ez a hónap kuka. De nem baj, nem vagyok nagyon elkenődve, mert végre legalább produkáltam egy egészen korrekt, teljesen követhető 33 napos ciklust, normális peteéréssel, úgyhogy legalább már visszaállt a rend. Nekem mindig kb. 30-35 napra jött meg, úgyhogy teljesen jó a 33 nap.

Éda, neked halkan gratulálok :) A clearblue szerintem egyértelmű pozi, én vennék a helyedben másikat is, hogy biztos legyen. Próbáld az x-epilt, az mindig korrekt volt nekem.

2014. júl. 14. 14:29
 94/125 anonim ***** válasza:

Köszi Léna, de jó lenne, ha tényleg pozi lenne, de így menzesz után nem tudom. X-epil itt sajnos nincs, az egyetlen másik fajta teszt, amit előtte nem próbáltam, és volt, az negatív lett ma a Clearblue után, pedig elvileg érzékenyebb. Most nekem marad egy kis várakozás, márcsak a menzesz miatt is. Pár nap múlva nézek egy újabbat.

Éda

2014. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/125 anonim ***** válasza:

Neked pedig sajnálom, hogy nem jött össze ez a hónap, de itt van mindjárt a következő hónap! És az is jó jel, hogy most volt egy rendes ciklusod, ami megágyazott a babának a következő hónapra:)

Éda

2014. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/125 A kérdező kommentje:

Köszi Éda, remélem igazad lesz :) Drukkolok neked, hogy tényleg baba legyen!

Olvasgatlak egyébként titeket továbbra is, akinek még van esély ebben a hónapban, annak szorítok!

2014. júl. 14. 15:06
 97/125 anonim ***** válasza:

Sziasztok, lanyok! Ki hogy van? En tulvagyok a muteten. Nagyon kedvesek, torodok voltak a korhazban. Szerencsere fizikalisan jol vagyok, mar semmi fajdalmam nincsen, egyelore lelkileg epulgetek, de szerintem minden rendben lesz. A korhazban keszul egy tanulmany, a pajzsmirigy es a veteles kapcsolatat boncolgatja. Jelentkeztem ra, vert vettek, az eredmenyt kesobb kapom. Mivel itt meg nem vizsgalodnak sokat egy veteles utan, ugy voltam vele, legalabb ez is egy plusz informacio, ami segithet. Igy ha hazamegyunk osszel, ezt mar nem kell megnezetnem maganorvossal. Nem keresem az okokat, valoszinu, ugysem derulne ki, mirt is tortent. Inkabb magamra koncentralok, a noi hormonokat pedig Magyarorszagon nezetem meg.

Lanyok, tudom, nem egyszeru senkinek sem a helyzete, de ne adjuk fel! Mindenkinek kitartast es mielobbi, egeszseges terhesseget kivanok! Mes

2014. júl. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/125 A kérdező kommentje:

Szia Mes, örülök, hogy jól vagy :) Drukkolok, hogy minél hamarabb rendbe jöjj lelkileg is, és hamar lásd újra a két csíkot :) Szerintem jó ötlet, hogy jelentkeztél erre a vizsgálatra, annyival is előrébb leszel. Az okok tényleg nem nagyon derülnek ki, itthon csinálnak szövettant, de abból se lehet megtudni rendszerint semmit, kivéve, ha valami durva fertőzés okozza a bajt. Nekem se derült ki belőle semmi sem. Annyit tehetsz, hogy próbálj meg továbblépni, előre nézz, koncentrálj a következőre. És nagyon nehéz, de próbálj nem begörcsölni, mint én, és mindenáron, görcsösen akarni azonnal a következő terhességet, mert van egy olyan gyanúm, hogy nekem ezért nem megy. Persze ezt nagyon nehéz akarattal befolyásolni, de próbáld meg, most én is elhatároztam, hogy megrázom magam, nem pörgök rá annyira. Aztán remélem sikerül is. Kitartást neked, minden rendben lesz!

Léna

2014. júl. 16. 12:23
 99/125 anonim ***** válasza:

Léna sajnálom! :(

Mes! Remélem mihamarabb rendbe jössz és végre egészséges terhességed lesz!

Éda mi újság? Újabb teszt? Remélem baba lesz!

Még nincs senkinek pozitív tesztje?

Többiek hol vannak?

Anna

2014. júl. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/125 anonim ***** válasza:

Mes, én is örülök, hogy jól vagy, még ehhez a helyzethez képest:(

Teszteltem ma egyet, de nem elsőből, ugyanolyan fajtával, ami hétfőn szintén nem elsőből negatívat mutatott, ez is negatív. Hasszurkálásom van már több napja, hol az egyik, hol a másik, tegnap meg végig egy hosszanti sávban fájt az alhasam elég sokáig, de aztán alábbhagyott szerencsére. Most még mindig picit ézem néha, de már csak bal oldalon. Felhívtam a dokit még tegnap délelőtt, azt mondta, hogy akkor kérjek majd időpontot, ha két hét múlva tesztelek, és az pozitív. Azért most már, ha baba lenne, mutatnia kellett volna szerintem az érzékeny mai tesztnek is, akkor is, ha nem reggeli elsőből csináltam, nem? UH-n május legvégén voltam, tehát nem hiszem, hogy cisztától lett pozitív a teszt. Lehet, hogy hibás volt, vagy nem tudom.

A "tüneteim" mindenesetre az alhasamat leszámítva minimálisra csökkentek, a mellbimbóim is már csak nagyon kis mértékben érzékenyek, és csak ritkán érzek pulzáló kellemetlen érzést a mellemben. Úgyhogy nálam most ennyi. Írok, ha lesz valami új, de az max. 2 hét múlva lesz.

Nektek viszont drukkolok, hogy mindenki jöjjön helyre, és érkezzen a baba a megfelelő időben most már!

Éda

2014. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!