Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiváncsi vagyok, ki fog pozit...

Kiváncsi vagyok, ki fog pozit tesztelni legkésőbb július végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Az előző havi csoportok folytatása. Új hónap, új remény :)

Léna


2014. jún. 23. 16:56
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/125 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem ez a hónap is ment a kukába! Már barnázok és a hőm is leesett. [link] Ilyen a görbém. Mindenkinek drukkolok!
2014. júl. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/125 anonim ***** válasza:

Gyuláné sajnálom! Talán csak lekéstétek az ovut, a pozitív ovuteszt napján kellett volna együttlennetek, akkor ott várták volna a kiskatonák másnap a petesejtet... Annyira gyönyörű, tankönyvi görbéd van szóval szerintem csak ez volt a gond.

Anna

2014. júl. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/125 anonim ***** válasza:

Nekem mindig ilyen görbém van. Nagyon nem is lepődtem meg, hogy megjött, mert 8 éve mindig ez van! Már kezdek nagyon besokallni! Elegem van! Most voltam progi és Ir ellenőrző vérvételen. Jövöhéten lesz eredmény. Remélem mond valami megoldást a dokim.

Gyuláné

2014. júl. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/125 A kérdező kommentje:

Gyuláné sajnálom :( 8 éve próbálkoztok már? Ez rengeteg, nem is tudom, hogy bírod! Remélem tényleg találtok valami megoldást a dokiddal, drukkolok!


Többiek, mi a helyzet? Jelek, tünetek, bármi? :)

2014. júl. 9. 10:27
 55/125 anonim ***** válasza:

Nekem kevesbe feszül a mellem:( bar a mellbimboim meg mindig erzekenyek. Tegnap teszteltem, de csak idön tul lett rajta egy erös, de nagyon vekony kek csik. Persze ez meg megint korai volt..

Eda

2014. júl. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/125 A kérdező kommentje:

Hát, ezt a tesztet azért én megismételném 2 nap múlva :) Ok nélkül nincs csík :)

Én pénteken tesztelek, vasárnapra nem várom elvileg. Nagyon bízom benne, hogy pozi lesz, vannak tüneteim, de nem merek hinni nekik, mert ezeket sajnos a closti is okozhatja... reggelente rossz a gyomrom, émelygek, fogmosás közben öklendezek, pedig nem jellemzőek ezek. A mellem napról napra keményebb, feszesebb és eresebb, nekem a mensi előtt nem szokott változni. A kaja jól esik, mikor eszem, 10 perccel később rosszul vagyok. De tényleg bármelyiket okozhatja a closti, úgyhogy nagyon azért nem merek reménykedni.

2014. júl. 9. 12:15
 57/125 anonim ***** válasza:

En most az elöbb kezdtem el barnazni, pont igy szokott indulni a havim. 9.e van, meg csak a ciklusom 21. napjan jarok, ugyhogy nem teljesen ertem, meg böven lenne 8-9 napom addig, hogy megjöjjön. Lehet, hogy volt ott valami, de minden jel afele mutat, hogy mar nincs.

Drukkolok, hogy nalad legyen baba!

Eda

2014. júl. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/125 Picsusz ***** válasza:
Sziasztok.Ma már nem bírtam ki,csináltam egy tesztet.Időn túl lett rajta egy haloványka csík.Nem tudom ezt hová rakni.4év alatt annyi tesztet csináltam már,mégse láttam rajta még másnap sem semmit.Azóta se jött meg,alhaspuffadás,pisilés megvan még.Remélem korán teszteltem.
2014. júl. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/125 anonim ***** válasza:

Gyuláné! Irtó rövid a luteális fázisod! És a hirtelen hőleesés is progeszteron problémára utal. Doki erre mit mondott?


Én most várakozó állásponton vagyok. Július 18-án tesztelek, de valamiért az az érzésem, hogy ez a hónap nem sikerült. Majd meglátjuk.


Kérdés! Szed valaki mesterséges progeszteronpótlást? Én Duphastont kezdtem el két napja és megint érzem ugyanazt a lüktetést az alhasamban, mint amikor terhes voltam. Eddig azt hittem, hogy ez terhességi tünet, de most jöttem rá, hogy nem, hiszen terhességi tüneteim még nyilván nem lehetnek. Ezért arra gondoltam, talán a Duphaston az oka. Van valakinek ilyen irányú tapasztalata?


SAI voltam

2014. júl. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/125 A kérdező kommentje:

Picsusz, két nap múlva ismételj! Nekem még nem volt ilyen, de csak nem véletlenül lesz pozi...


SAI: én Norcolutot szedtem az előző ciklusban, hogy megjöjjön, de nem volt ilyen érzésem tőle. Mikor volt péd? Nem lehet még beágyazódás?

2014. júl. 9. 15:35
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!