Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiváncsi vagyok, ki fog pozit...

Kiváncsi vagyok, ki fog pozit tesztelni legkésőbb július végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Az előző havi csoportok folytatása. Új hónap, új remény :)

Léna


2014. jún. 23. 16:56
 81/125 anonim ***** válasza:

Sziasztok lanyok, Mes vagyok. Sajnos nem jok a hirek: ures a petezsak. El is vesztette a formajat, ugyan nott, mondta is a szonografus, hogy ekkorat mar reg latott. 4 cm volt, de ures. Nagyon egyutterzoek voltak, kulon kis privat szobat kaptunk a ferjemmel, hogy atbeszeljuk, mi legyen. Mondjuk, mar tudtam, mit akarok. Kedden mutenek. Kerdeztem, mennyi a varakozasi ido utana, de itt nem ajanljak a 3 honapot, mint otthon. Azt mondjak, nem befolyasolja a kovetkezo terhesseget, ha varunk, vagy, ha nem. Annyit mondtak, varjam meg a kovetkezo menstruaciot, es utana lehet. mondjuk, biztos, hogy varunk egy picit.

Mivel sajnos szamitottam ra, annyira nem vagyok megborulva, de lehet, mutet elott-utan meg eler a dolog. (biztos) Ferjemmel igyekszunk ugy hozzaallni, hogy a kovetkezo jonni fog es minden rendben lesz.

Lanyok, nagyon koszonom a sok biztatast, igazan halas vagyok erte. Jovok meg vissza kozetek es figyelemmel kiserlek titeket! Mindenkinek mielobbi babasodast es egeszseges terhesseget kivanok!

2014. júl. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/125 A kérdező kommentje:

Mes, nagyon sajnálom, sok erőt és kitartást neked!

Egyébként az én dokim is azt mondta, hogy első mensi után hajrá, szerinte ez a 3 hónap egy eléggé elavult szakmai sztenderd, amit csak a korral nem haladó, idősebb dokik szajkóznak. Csak én nem mentem vele sokra, mert nem volt ovum az első mensi után, de ez egyéni eset.

Jól tetted, hogy a műtétet választottad, tarts ki, hamar túl leszel rajta, és koncentrálhatsz a következő lépésre! Gondolok rád!

Léna

2014. júl. 11. 17:40
 83/125 anonim ***** válasza:

Mes, sajnálom, szurkoltam, hogy ne így legyen, kitartást és egészséget kívánok!

Éda

2014. júl. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/125 anonim ***** válasza:
Koszonom, Lena! En is gondolok rad/ratok!
2014. júl. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/125 anonim ***** válasza:

Mes!!! Nagyon nagyon sajnálom, legyél erős! Tudom ez nem vigasztal, de azt hallottam ilyenkor sokkal hamarabb teherbe lehet esni, szorítok nektek!

Léna ne keseredj el, lehet még pozitív a teszted!

Mindenkinek szorítok!

Anna

2014. júl. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/125 anonim ***** válasza:

Hogy egy kis remenyt adjak mindenkinek: olvassatok el a cikket: [link]

Mes

2014. júl. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/125 anonim ***** válasza:

Mes! Borzasztóan sajnálom :( Kívánom, hogy a lehető leghamarabb magatok mögött tudjátok ezt a rémes időszakot és hamarosan megérkezzen a makkegészséges, csodaszép babátok! Sok erőt és kitartást kívánok!


SAI

2014. júl. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/125 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


3 napos barnazas, egy szokatlanul rovid ciklus, es egy remenykedesre okot ado teszt utan ma megjott, ugyh egyelore vonulok vissza a hatterbol figyelni titeket, ahogy eddig. Mindenkinek erot, kitartast, es mielobbi babasodast kivanok!

Eda

2014. júl. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/125 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nem bírtam magammal, mert fura érzésem volt, és annak ellenére, hogy nemrég megjött (és 2 nap alatt el is múlt) ma csináltam egy másik tesztet (Clearblue 25-ös):

ez igaz, hogy picit időn túl (b 15perc), de határozottan pozitív:

[link]


Ez meg egy másk korábbi tesztem (Testamed, szintén 25ös):

[link]


És ma a Clearblue után csináltam egy 10-eset, az teljesen negatív. Járt már valaki így, vagy szerintetek most ez mi? A menstruációm, aminek mára lett vége kb. 1 héttel hamarabb megjött, mint szokott, de soha nem szokott erős lenni, és sokkal továbbtartani, mint most,legalábbis csak ritkán. Nem tudom,érdemes-e még tesztelni, vagy várjak most 1 hónapot, hátha kimarad a következőben már:)

2014. júl. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/125 anonim ***** válasza:
Ja lemaradt, Éda voltam.
2014. júl. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!