Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiváncsi vagyok, ki fog pozit...

Kiváncsi vagyok, ki fog pozit tesztelni legkésőbb július végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Az előző havi csoportok folytatása. Új hónap, új remény :)

Léna


2014. jún. 23. 16:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/125 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kakukktojás vagyok, és egyelőre csak erre a hónapra csatlakozom, bár már az áprilisi csoporttól olvasgatlak Titeket. Július 18 környékére nem várom. Az esélyeim nem nagyok, mert mi még védekezünk megszakítassal. Jövőre tervezzük a babát munka miatt, de nem bánnánk, ha besikerülne:) Azért csatlakozom, mert szokatlan tüneteket produkálok. 25-e környékén lehetett a tüszőrepedésem, aznap, és előtte lévő nap voltunk együtt a férjemmel, tegnap volt 1 napig gyenge pecsételés, ami mára elmúlt, és a mellbimbóim napok óta érzékenyek, ami csak pár nappal a menzesz előtt szokott így lenni, és köztes vérzésemsem volt még, szóval furán egybeesnek a dolgok. A hőm nem tudom mennyi, de napok óta melegebbnek érzem, és a férjem is megjegyezte két napja, hogy meleg a homlokom. Fejfájásom is volt az utóbbi 3 napban, és ez sem jellemző rám.


Csajok, Ti mit gondoltok? Picit korai lenne egyébként, de naaagyon örülnék neki:)

Éda

2014. júl. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/125 A kérdező kommentje:

Éda, én tavaly egész évben így voltam, mint most te :D Megszakítással védekeztünk, mert nem gond, ha jön, de direkt nem akartunk még próbálkozni, mert decemberben volt az esküvőnk, és úgy voltunk vele, hogy előbb legyünk házasok. Ettől függetlenül minden hónapban reméltük, hogy hátha nem fog megjönni :D

Egyébként tényleg furán egybevágnak nálad a dolgok, lehet, hogy eltaláltátok :)


Mes, nálad van valami fejlemény?

2014. júl. 5. 19:09
 43/125 anonim ***** válasza:

Valtozatlan, a testem termeli a hormonokat, tipikus terhestuneteim vannak (hanyinger, fajo mellek), feher folyassal tarkitva. Semmi jele a dolognak.

Penteken megyek vissza ultrahangra, rettegek, de muszaj szembeneznem a dologgal. Aztan meglatjuk. Mes

2014. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/125 A kérdező kommentje:

Mes: azért addig reménykedjünk még, hátha mégis lesz valami :)

Amíg a petezsák ott van, addig termeli a tested a hormonokat, nekem még a műtét után is érezhető volt 1-2 hétig. Drukkolok neked nagyon, hogy mégis jó híreket kapj, majd írd meg, mi a helyzet!

2014. júl. 5. 21:59
 45/125 anonim ***** válasza:
Kosz Lena! Nagyon nem elem bele magam, majd meglatjuk. Mindenkeppen megirom. Mes
2014. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/125 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Hogy vagytok? Én itt tartok: [link]

Ma voltam terheléses cukor, inzulin vérvételen. Remélem most már ez is olyan szép lesz mint az előző. Mindenkinek drukkolok! Gyuláné

2014. júl. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/125 A kérdező kommentje:

Szia Gyuláné!

Szép görbe :)

Nekem valószínűleg egy nappal utánad volt ovum, már amennyire mérni tudtam. A mellem változatlan, viszont a kávé nem esett jól tegnap, ma meg olyan rosszul voltam tőle h a kezem is remegett... mikor terhes voltam, a szagától is majd fölfordultam, úgyhogy lehet akár jó jel is, de nem merek belemagyarázni semmit. Inkább minden tünetre más magyarázatot keresek, a férjem már ezen röhög :D

2014. júl. 7. 12:51
 48/125 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nálunk a hétvégén volt esedékes a peteérés. Rajtunk nem múlt :) Most pénteken megyek endodokihoz, mert kicsit alulműködik a pajzsmirigyem. Remélem mond valami biztatót és ha esetleg sikerült most a baba, nem ártok azzal, hogy csak később jutottam el orvoshoz. Emiatt most van egy kis para, de próbálok felülkerekedni :)


SAI

2014. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/125 Picsusz ***** válasza:
Sziasztok lányok.Szeretnék én is csatlakozni hozzátok.Rövid kis történetem:4 éve várunk a babára.Semmi kimutatható bajunk nincs a párommal.Decemberbe voltam petevezető műtéten,nem voltam elzáródva.4év után áprilisban pozitívat teszteltem,de sajnos rá 1 hétre elkezdtem vérezni.Azóta eltelt 3 hónap.Most eddig úgy néz ki,hogy késik 2 napja,puffad a hasam alja tegnaptól,meg oldali szurkálásokat érzek a petefészkemnél(ez csak is akkor volt mikor terhes lettem),és nincs mensi előtti görcseim,amik már vagy 1 héttel előtte szokott jelentkezni.Remélem ismét baba van a dologban,de még félek tesztelni.Mindenkinek megy a drukk!!!
2014. júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/125 anonim ***** válasza:

Szia Picsusz!


Mikor fogsz tesztelni? Drukkolunk:)


Nekem oldalt érzékenyek továbbra is a melleim, meg a mellbimbóim is, érintésre. Még reménykedem, mert csak a havim előtt legkorábban 1 héttel szokott ilyen lenni, az pedig még odébb van, a korábbi ciklushosszaimból kiindulva 18-25közöttre nem várom, szóval a teszteléstől még bővenmessze vagyok. Ha összejött, akkor ez a 13.dpo, de a teszt (amit persze nem birtam kivárni), negatív. Csajok, ez a pár nap olyan izgulósan telik, én nem is tudom, ti hogy bírjátok.

Éda

2014. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!