Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiváncsi vagyok, ki fog pozit...

Kiváncsi vagyok, ki fog pozit tesztelni legkésőbb július végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Az előző havi csoportok folytatása. Új hónap, új remény :)

Léna


2014. jún. 23. 16:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/125 anonim ***** válasza:

Ráadásul mostanában sokat "vidékezik" az uram, szóval eddig egyszer voltunk együtt, és valószínűleg mostanában elég ritkák lesznek az együttlétek. Még azt sem tudom hogy bírom ki, nem ehhez vagyok szokva... :D

Most még ez is ront az esélyeinken, de már elkönyveltem hogy orvosi segítség kell nekünk, így már nem is kattogok ezeken a dolgokon. Léna hajrá!

Anna

2014. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/125 anonim ***** válasza:
Szia Anna! Bocsi, hogy csak most válaszolok! Én szájban mérem. Gyuláné
2014. júl. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/125 A kérdező kommentje:

Csináltam ma reggel egy One Step tesztet. Lett rajta egy rózsaszín csík, körülötte, elmosódott rózsaszín paca, de sztem az a csík odébb van, mint lennie kéne, bár a tesztmezőn belül, az egyértelmű. Soha életemben nem csináltam még ilyen tesztet, most rendeltem ilyet először. A csík jól látható, nem kell meresztgetni a szemem. Hát nem tudom mire vélni, szerintem egész egyszerűen hibás :/

Ez az én formám :(

2014. júl. 2. 12:48
 34/125 anonim ***** válasza:

Muti a tesztet, majd mi megszakértjük! :)


SAI

2014. júl. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/125 A kérdező kommentje:

Írtam ki kérdést a dologgal kapcsolatban, ez volt az:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Élőben határozottan rózsaszín, és a csíktól vissza van még paca is, de sztem nem ott kéne annak lennie. Ha élére állítom a tesztet, akkor is látom a csíknál az elszíneződést. Láthatjátok, hogy mennyire nem adja vissza a kép a színeket, ezeken még a kontrollcsík se rózsaszín, de jobb nem sikerült.

2014. júl. 2. 13:47
 36/125 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést láttam. Hát, sajnos mégsem tudom megszakérteni. Annyira homályos, hogy nem merek semmit sem állítani róla. Látom a rózsaszín pacát, amire gondolsz, de nem tudom egyértelműen kijelenteni, hogy azon kívül van-e még valami jó helyen, vagy nincs. Nem tudsz élesebb képet csinálni fényképezővel? Vagy esetleg egy másik fajta teszt? Remélem, pozitív!


SAI

2014. júl. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/125 A kérdező kommentje:

Fényképezőgépem nincs, a telóm meg sajna ilyen szar... A férjemé jobb, de ő csak holnap reggel jön haza a melóból. Csináltam vagy 20 képet, ez a kettő adja vissza leginkább. Az világos, hogy a csík nincs jó helyen, de az egyértelmű, hogy csík, és hogy rózsaszín. Ha nincs hcg a szervezetemben, akkor nem jöhetne ki csak a kontroll csík, nem? Mármint sehol máshol a tesztmezőben nem lehetne semmi egyéb elvileg.

Nem tudom mit gondoljak erről, sose volt még nálam ilyen, amikor negatív volt, semmi se volt rajta, mikor meg pozi, az akkor jó helyen volt. Csak hát mitől lenne csík rajta, ha nincs semmi? Lehet elcseszték ezt a tesztet és odébb tették véletlenül a vonalat, vagy passz. Az tuti, hogy hibás, kérdés, hogy mennyire.

2014. júl. 2. 15:55
 38/125 anonim ***** válasza:
Hogy alakult a teszted Lena? Gondoltam am rad! Mes
2014. júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/125 A kérdező kommentje:

Ohh, bocsi, elfelejtettem írni. Hát másnap tök negatív lett, úgyhogy most már tudom, hogy ha ebből a fajtából ilyet látok, az negatív.

Mondjuk ez csak annyit jelent, hogy rosszul láttam, és nem volt korai ovum. Amennyire sikerült mérnem a hőmet, úgy látom, hogy múlt vasárnap lehetett, szóval nincs veszve semmi :) köszi amúgy, hogy gondoltál rám :)

2014. júl. 5. 11:59
 40/125 anonim ***** válasza:
:) Szoritok! Es a tobbieknek is! Mes
2014. júl. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!