Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiváncsi vagyok, ki fog pozit...

Kiváncsi vagyok, ki fog pozit tesztelni legkésőbb július végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Az előző havi csoportok folytatása. Új hónap, új remény :)

Léna


2014. jún. 23. 16:56
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/125 anonim ***** válasza:
Elvileg 4-én, vagy 5-én volt pé, ezért mondom, hogy nagyon korai lenne bármilyen tünet. Ha sikerült is, a beágyazódás akkor sem történhetett még meg. Félek, hogy ez a Duphaston mellékhatása lesz :/
2014. júl. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/125 anonim ***** válasza:
Szia SAI! Nem szokott ilyen rövid lenni a luteálisom. Ált. 13 nap. Előző 3 ciklusban szedtem utrot, de ugy sem jött össze a baba. Most voltam pont progi ellenőrzésen, a pé után 5., 7. és 9. napon. Még nincsenek meg az eredmények. A dokimhoz (jó endodoki) pedig csak aug. 18.-ára van időpontom. Remélem most már kiderül mi a baj velem. Gyuláné
2014. júl. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/125 A kérdező kommentje:

Hááát, ha 4-én volt péd, és gyorsan mennek a dolgok, elképzelhető, hogy már eljutott a méhedbe, és elkezdte beásni magát. Fene tudja. Olyan jó lenne ilyenkor egy belső mikroszkóp, amivel látjuk, mi történik :D

Nekem teljesen változó a hozzáállásom, egyik pillanatban örülök a tüneteknek, a következőben meg befordulok, és ezt mondogatom, hogy ááá, tuti minden a clostitól van :D Csak derülne már ki...

2014. júl. 10. 11:10
 64/125 anonim ***** válasza:

Sziasztok, Mes vagyok.

Holnap megyek delelott ultrahangra, kerlek, gondoljatok ram es kuldjetek egy kis pozitiv energiat. Nagyon felek. 7 hetesen ures volt a petezsakom, es eleg nagy.

Ferjem latta, hogy 19*24*31 mm-t mert a szonografus. Felkeszitettek arra, hogy a magzat nem el, es veteles lesz a vege. Holnap leszek 9 hetes es 5 napos.

Nem indult be a veteles, hanyingerem meg mindig van, mellfeszules, faradtsag. Kivagyok teljesen, nem, nem remenykedem, de nem ertem, a testem miert dolgozik azon,

hogy fenntartsa a terhesseget? Nem esett ossze a petezsak? Meddig tart ez meg???

Itt sajnos, vagy nem sajnos abban hisznek, hogy a termeszet megoldja. Tuti, hogy ha holnap sem latnak semmit, meg varatnanak, nem kuldenenek mutetre.(meg nem szultem,nem szivesen nyulkalnak, tudom)

Mit tegyek? Ragaszkodjak a mutethez, ti mit tennetek?

Fel is szivodhatott a petezsak? De akkor beindulna a gorcs es a verzes, nem? Vagy no a petezsak meg mindig uresen? Bocs, tudom, nem vagytok orvosok, de sajnos nincs kit kerdeznem.

Amugy se barnazas, se verzes. Neha huzodik az oldalam, felallaskor, maskor kisebb gorcsok, szurasok vannak, es ennyi. :(

2014. júl. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/125 anonim ***** válasza:

Mes! Nagyon sajnálom, borzasztó lehet ez a kétség, viszont amíg a vetélés jelei nem mutatkoznak, addig még nem biztos, hogy baj van. Persze nem szabad hiú ábrándokat kergetni, inkább menj oda úgy, hogy a legrosszabbra készülsz, legfeljebb életed legcsodálatosabb hírét kaphatod meg.


Nekem az első terhességnél volt üres a petezsákom 7 hetesen, sajnos el is vetéltem, de magától elindult a vetélés, így nem kellett műteni. A második babával már nem is volt kérdés, hogy műtenek-e, eléggé előrehaladott (12 hetes) volt a terhességem. Én sem szültem még előtte, de ez ebben a tekintetben irreleváns, ha nem indul el, muszáj műteni. Mivel nem szültél még, lamináriát helyeznének fel, ami kellőképpen kitágítja a méhszájadat. Persze mindez csak akkor, ha tényleg szükséges a műtét, de én nagyon drukkolok neked, hogy elkerüljön ez a rémálom és a kis csodátok tényleg csodálatos tettet hajtson végre a fejlődésével!!!!


Ne izgulj! Akárhogy is alakul, jó kezekben leszel és én azt mondom (még két vetélés után is), hogy nem szabad feladni, menni kell tovább, bármi gond van.


De nincs gond!!!!!!!!!!!!!


SAI

2014. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/125 anonim ***** válasza:

Ja, a peteérésem ügye: hát-hát. Nem bizakodok abban, hogy ilyen gyors lenne ez a folyamat. A tüneteket nem is nagyon fürkészem, még korai lenne, ráérek jövő héten is figyelni magam :D


Lehet, hogy írtam már, de 18-án tesztelek mindenképpen, mert ha negatív, abba kell hagynom a Duphastont, hogy mielőbb megjöjjön.


SAI

2014. júl. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/125 anonim ***** válasza:
Koszi SAI! Drukkolok neked en is. Mes
2014. júl. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/125 A kérdező kommentje:

Szia Mes!


Nagyon-nagyon átérzem a helyzetedet, ugyanezen mentem keresztül februárban :(

Nekem is 7 hetesen látszott először a baj, 9+5-nél műtöttek, addig kaptam haladékot, hátha mégis csak később fogant. Én ugyanígy voltam mint te, se egy görcs, se barnázás, se egy csepp vér, semmi jele a vetélésnek, nem is indult el, a műtét előtt két nappal még tök szabályos volt mindkét petezsák, csakhát üresek (ez volt 9+3-nál).

Ha rosszul alakulnak a dolgok, én azt mondom, próbálj minél hamarabb műtétet kiharcolni, nem jó ezt húzni, elég nehéz anélkül is, hogy még napokig, vagy rosszabb esetben hetekig hurcold az üres petezsákot... Magából a műtétből nem érzel semmit, a laminária nem kellemes, de ki lehet bírni, ilyen erősebb mensis görcs érzést okoz, de azon kívül semmi fizikai fájdalom nincs. Én túlesnék rajta hamar, de ezt neked kell eldöntened.

De nagyon-nagyon drukkolok, hogy mégis elkerüld ezt!!! Gondolok rád folyamatosan, majd írj, hogy mi az eredmény! Nagyon szorítok!

Léna

2014. júl. 10. 16:12
 69/125 anonim ***** válasza:

Mes szorítok nagyon!!!!! Légy erős!

Lányok 10.-e van! Hol az első pozi teszt?!

Megy a drukk!

Anna

2014. júl. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/125 A kérdező kommentje:

Anna: én holnap tesztelek... remélem szerencsém lesz végre már, az év első fele borzasztó volt, de már átléptünk a második felébe, fordulnia kell a szerencsének :)

Tünetek vannak, de sajnos lehetnek a clostitól is, az csinál olyanokat, mint a hányinger, émelygés stb. Viszont 2 napja feszülget és húzódik a méhem, ez az előző terhességemnél volt gyakran. Remélem nem mensit jelez.

Kinek esedékes még mostanában?

2014. júl. 10. 20:07
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!