Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni július végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt és legyünk megint egy nagyon jó kis csapat!

(Átvettem a stafétát, de remélem nem sokáig ☺ ) Gigi



2016. jún. 30. 22:01
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/292 A kérdező kommentje:

Megalakítottam facebookon egy csoportot, ahova bátran jelentkezhet bárki aki próbálkozik,tervezik a próbálkozos időszakot vagy sikeres volt. A csoport hónaptól független és egyenrangúság van. Nincs vita hogy ki, mit írt, mikor, hova.... Egyszerűen csak várjuk hogy ne jöjjön meg :D Aki szeretne jelentkezzen be, persze(mielőtt ebből vita adódna) nem kötelező. Sziasztok! Gigi

[link]

2016. júl. 4. 14:57
 72/292 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, h így alakult, rettenetesen mérges vagyok és szomorú. nekem sajnos nincs "fészbúkom", mert kb 4éve letöröltem magam onnan.:(

:(

2016. júl. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/292 anonim ***** válasza:
100%
Ui: Timi voltam
2016. júl. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/292 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem, mi a baj ezzel a kérdéssel. Pl. én nem is tudom melyik régiről van szó. Örültem ennek, hogy együtt izgulhatunk. Főleg úgy, hogy a magánéletben nem reklámozhatom mert félek a munkahelyem reakciójától. :( Ezért nem csatlakozom a facebook-on sem. :(

Bari

2016. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/292 A kérdező kommentje:

A facebook csoport rejtett üzemmódba lett helyezve, így ha valakit érdekel és szeretne csatlakozni írjon privátot nekem a facebook nevével és berakom a rejtett csoportba. Ennek előnye,hogy a csoport láthatatlan, nem is lehet rákeresni. Csak a tagok tudnak rákeresni, csak ők látják a csoport tagokat és a hozzászólásokat, így rejtve marad a kiváncsi ismerősök elől is a tény hogy egy ilyen csoport tagja lett :)

Egy szónak is száz a vége, aki szeretne a rejtett csoportba csatlakozni, írjon nekem privátot és berakom őt :) szép napot nektek

2016. júl. 4. 17:40
 76/292 anonim ***** válasza:
74%

Gigi!

Sajnálom hogy enyire a szívedre vetted "A" hozzászólását, teljesen megértem, nekem is ugyan olyan rosszul esett volna. Tényleg nem valók ide az ilyeb megnyilvánulások.

Viszont ettől függetlenül szerintem ezt a hónapot már folytatnod kellene mert sokan már számítanak rád :) Nem lenne szép dolog a többiekkel szemben ha most csak úgy lélépnél. Persze azt is megértem ha végleges a döntésed. Tényleg elromlott most egy kicsit az a jó csoport hangulat :(


Minden jót! Levendulla

2016. júl. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/292 A kérdező kommentje:
Levendulla figyelni foglak titeket,de nem fogok itt ülni non stop. Nagyon sajnalom hogy ez lett a vége,nem allt szandekomban "elrontani" a megszokott rutint. Puszi
2016. júl. 4. 18:20
 78/292 pcsillus ***** válasza:
100%
Azért én még válaszolok ha elolvassa vki! 😊 Sajna nekem ma megjött! 😔 De a többieknek nagyon szorítok! Remélem rajtam kívül sok pozi lesz! 😚😚
2016. júl. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/292 A kérdező kommentje:
Sajnálom Pcsillus. Én igyekezni fogok még ezt a hónapot elvinni veletek,de utána elég volt :) Ha a jövőben gondolod csatlakozhatsz a csopiba is ;) Remélem legkozelebb már sikeres honapot zársz :)
2016. júl. 4. 19:15
 80/292 anonim ***** válasza:
100%
😭 épp csatlakozni akartam a csapathoz. Olvasgattam egy ideje es gondoltam beszállok én is. (negyedik probalkozos hónap, egy spontán vetélést követő talpraallas, ovum közeljövőben várható) "A" most pukkadj meg mert nem lesz mit furkalodni ha megszűnik a csapat. Woow nagy eredmény.. Elefánt a porcelánboltba.. Na mindegy remelem azert új lendület jon es "A" a közelébe se jön a kiirasoknak a jövőben😣 drukk mindenkinek, es nem feladni lányok! Új honap új remény 😉 minden jót Nektek. Christy
2016. júl. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!