Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tini mamik? Akik fiatalon...

Tini mamik? Akik fiatalon szültek, vagy akár ismerősök? Vannak még? 16 évesen szültem jó anya vagyok.

Figyelt kérdés
Imádom a kisfiam, Már akár 14 évesen is kész lettem volna egy gyerekre :) Egész életemben anyuka akartam lenni ez volt az álmom :3 Csodás az életem :) Ki hogyan éli, élte meg ezt az egészet??
2017. ápr. 1. 17:48
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
A férjem :) Kötöttünk biztosítást, ha velem történik valami, akkor 2 millió, ha vele akkor 5 milliót kapunk :) Abból azért lehet kezdeni valamit, És az ő családja azért nagyon segítőkész,csak nem vagyunk a közelükben, ilyen esetben odaadnám nekik azt a pénzt amíg nem leszek keresőképes és segítenének :)
2017. ápr. 1. 19:14
 12/46 anonim ***** válasza:
42%
De pont ezt mondom, hogy minimálbéres melót se kapni ilyen végzettséggel. Barátom szüleinek a munkahelye tavaly szűnt meg, apukája tudott másik melót találni, mert volt rendes szakmája, de anyukája 1 évig nem tudott dolgozni, mert sehova nem vették fel, pedig neki is volt érettségije stb. Érettségi pedig azért kell, mert azzal legalább elmehetsz OKJ-ra ha akarsz szakmát, meg manapság még takarítónak is kell érettségi, mert azt mindenki meg tudja csinálni megerőltetés nélkül és azt a szintet elvárják. Jó is lenne, ha leheten minimálbéres munkát találni 10 osztállyal, de ilyen nincs. Közmunkára mehetsz csak, ahol rendes 8 órás melóért kapsz 50ezret. Az kb. semmi.
2017. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Meg a kicsinek is már gyűjtöttünkvalamennyit, 4%-ot kamatozik havonta és havi 12ezret teszünk bele amit 2 év után ha úgyvan ki tudunk venni, de szerintem amíg nem gyűlik egy jó összeg össze addig nem vesszük ki :)
2017. ápr. 1. 19:16
 14/46 A kérdező kommentje:
Ha olyan fontos lesz, bár nehéz meló, de akkor egy gyári munkásnak elmegyek :) A kicsiért bármit. Ott anyósok is havi 150ezret keres, pedig 8 általánosa van, persze már egy pár éve ott dolgozik, ő is 90-el kezdte :)
2017. ápr. 1. 19:18
 15/46 anonim ***** válasza:
57%
Ha van felvétel a gyárba. A gyárakban is elsősorban a nyugdíjasokat foglalkoztatják, mert kevesebb járulékot kell fizetni. Ott is dolgozott 3 hónapot a barátom anyukája, de mint mindenkit, 3 hónap után elküldték, próbaidő után, aztán jönnek újak és azokat is elküldik. Így megy ez általában. Ha nem kell melós, akkor hiába akarsz te ott dolgozni, nem fognak foglalkoztatni csak azért, mert az anyós is ott dolgozik.
2017. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
57%
Jah meg én 5 évig egyetemre jártam, szegeden a mizoban szinte csak diákok dolgoznak, mert a diákok után is kevesebb járulékot kell fizetni a munkáltatónak és neki ez jobban megéri
2017. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Nem tudom merre élsz, de itt tiszaújvárosban azért nem így megy :D Férjem lassan egy éve dolgozik olyan helyen ahol kirúgják 3 hónap után az embereket, és megmondta azért rúgják ki őket, mert nem jól dolgoznak nem adnak bele mindent :) Őt szeretik, mert jól dolgozik anyósom is azért keres annyit mert mindent belead, túlórázik is :)
2017. ápr. 1. 19:23
 18/46 A kérdező kommentje:
Nem nyugdíjas :) Még közelében sincs
2017. ápr. 1. 19:23
 19/46 A kérdező kommentje:
Gratulálok az egyetemhez : Amugy szerintem épphogy nem olyan jó a diákmelós megy dolgozni, amikor párom ment diákmelóba, 6 12 órás műszakért százat kapott így meg max 50et talán még annyit sem akkor az miért jobb a munkáltatónak? Mondjuk gondolom te nem ilyen munkát fogsz végezni "magasabb rangú"-ként :D
2017. ápr. 1. 19:28
 20/46 anonim ***** válasza:
78%

Örülök, hogy jól vagy és boldog vagy.


DE!


Gondolom te sem úgy tervezed az életed, hogy nem fogsz dolgozni soha semmit. Eltelik még egy-két év, szülsz még egy gyereket. Ha még a pároddal leszel, akkor egy harmadikat is. Leginkább azért mert a soraidból ítélve szereted a gyerekeket... És maradjunk ennyinél. 30 éves korodra 14 éves lesz a nagy gyereked. Addig gondolom mindenik tesó megszületik már. Neked meg munkához kell látnod. Fiatalon tulajdonképpen, nulla végzettséggel, három gyerekkel... Irtó nehezen fogsz majd munkát találni, hidd el nekem... És egy apuka minimálbére fizetése nem is lesz elég erre, az biztos... Erre is gondolni kell.

2017. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!