Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tini mamik? Akik fiatalon...

Tini mamik? Akik fiatalon szültek, vagy akár ismerősök? Vannak még? 16 évesen szültem jó anya vagyok.

Figyelt kérdés
Imádom a kisfiam, Már akár 14 évesen is kész lettem volna egy gyerekre :) Egész életemben anyuka akartam lenni ez volt az álmom :3 Csodás az életem :) Ki hogyan éli, élte meg ezt az egészet??
2017. ápr. 1. 17:48
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
84%
Hàt kevés anya jelenti ki magàról jogy jó anya vagyok.Pont az a jellemző a jó anyàkra hogy àllandóan kételkednek abban elég jó anyàk e.Csodàlatosak a gyerekek elhiszem hogy boldog vagy.Gratulàlok.
2017. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
30%
És elmondod? :)
2017. ápr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
24%
Privátban szívesen. Nem spammelem teli a kérdést.
2017. ápr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
70%

Már meg ne haragudj de az egész annyira gáz, úgy ahogy van. Bár ennél vannak gázabb dolgok is: ismerek olyan lányt, aki a 8 osztályt sem tudta elvégezni , de a gyerekét állandóan mutogatja a telefonján.

Tényleg arra vagy büszke, hogy szültél és férjnél vagy???? Mert ha csak ebbe kapaszkodsz.. hát.. Azért arra is gondolj, hogy ha a pároddal valami történik egyedül is eltudd tartani a gyereket.

2017. ápr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
67%
Uristen. Ez ultra ciki. Utolso igazad van.
2017. ápr. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
91%

En is fiatalon szultem.1 honap volt a 18.szulinapomig.parom 22 volt.erettsegivel dolgozott ugyfelszolgalaton es akkoriban 160 korul hozott haza(10 eve)

20 evesen jott a 2. Gyerkoc,mikor 1 eves lett elkezdtem estin az erettsegit,2 evesen bolcsibe ment,en pedig a tescoba allando ejjelre,plusz a tanulas.en is kerestem a tescoban 120-130 at.plusz parom addigra 180 korul.fizettuk a lakasunk torlesztojet(a nagy fel eves volt,mikor vettuk).

Minden szep es jo volt.aztan paromnak elege lett,felmondott,es teljesen bekattant.egesz nap sorozott es a gep elott ult.

Fel evig birtam,majd elvaltam,es elkoltoztem.egyedul nem tudtam az ejjeles muszakot vallalni igy fel is kellett mondanom.nem kaptam gyerektartast sem egy ideig.szuleim segitettek.

Volt egy nagyon rossz fel evunk.vegul sikerult egy gyarba elmennem 7-15 ig.de alig kaptam meg a 100ezret havonta.

Szinten szuleim segitsegevel kivettem egy garzont,es masodallast vallaltam hetvegere(takaritast).igy tudtam eltartani magunkat.

Mar 10 eves elmult a nagy,azota talaltam egy remek ferfit,mar 1 eves a kozos gyerkoc,most megint sinen van az eletem.

De azt az idoszakot az ellensegemnek sem kivanom.pedig exemmel nagy volt a szerelem...aztan megis borult minden egy pillanat alatt.pedig en tuzbe tettem volna a kezem erte.remek apa volt,es remek tars.legalabbis azt hittem...

Szoval kerdezo,az,hogy most minden franko,nem jelenti azt,hogy igy is marad.

En is imadtam fiatalon anya lenni,a legjobb dolog ami tortenhetett velem.de ez sokszor keves.en szerencses vagyok,mert szuleim tamogattak,de ha egyedul lettem volna,kb ehen se tudtunk volna halni,annyira keves bevetelem volt.

2017. ápr. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
85%
A csodás férj minimálbéréből éltek külön, fizettek biztosítást és raktok félre. Akkora kamu, mint a ház...
2017. ápr. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
56%

Nekem a legközelebbi ismerősöm anyukám, aki 18 évesen szülte bátyámat, de neki akkora volt szakmája, meg ez 33 évvel ezelőtt volt. Teljesen más világ volt. Nem azt mondom, hogy manapság nem lehet így elboldogulni, csak sokkal nehezebb. A társadalom bevette azt, hogy csak sok pénzre, kacsalábon forgó palotára lehet gyereket vállalni, de lássuk be, ez egy magunkfajta embernek soha nem valósul meg. Ha mindig csak várunk és várunk, egy idő után kifutunk az időből. Ezzel nem arra céloztam, hogy 16 évesen mindenki kezdjen el szülni, de azért nem is 35 évesen kellene az elsőt világra hozni.


Kedves kérdező: estin azért majd érettségizz le és csinálj meg egy szakmát, az ártani nem fog ártani az biztos.


Ami a gyáras dolgot illeti, mivel én is borsodi vagyok a kérdezőhöz hasonlóan, errefelé tömegesen keresnek gyári munkásokat. Kapásból 4 olyan helyet tudnék felsorolni, ahová folyamatos a felvétel és nem rugdosnak ki 3 havonta, csak a monotonitást nem bírják az emberek és felmondanak.

2017. ápr. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
78%
Verheted a melled, hogy milyen jó anya vagy, de a gyereknek nem mutatsz jó példát. Igenis tessék letenni az érettségit, szakmát tanulni, hogy ne minimálbérből nyomorogjatok. Lássa az a gyerek is, hogy megéri küzdeni.
2017. ápr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
76%

És mit fogsz csinálni mikor esetleg kiderül hogy a gyerekednek fejlesztésre van szüksége?

Nem lesz örökké baba, jön a rámolás a dackorszak stb bele fogsz őrölni, mert még gyerek vagy...

2017. ápr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!