Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tini mamik? Akik fiatalon...

Tini mamik? Akik fiatalon szültek, vagy akár ismerősök? Vannak még? 16 évesen szültem jó anya vagyok.

Figyelt kérdés
Imádom a kisfiam, Már akár 14 évesen is kész lettem volna egy gyerekre :) Egész életemben anyuka akartam lenni ez volt az álmom :3 Csodás az életem :) Ki hogyan éli, élte meg ezt az egészet??
2017. ápr. 1. 17:48
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
53%
Hát én nem lennék rá ilyen büszke,hogy olyan s.gg h.lye vagyok,hogy még az érettségit se tudom lerakni. Meg arra se,hogy minimálbért keres a férjem és úgy szülők gyereket,az én nulla bevételemmel.
2017. ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
amint lehet szeretnék majd dolgozni :) És vagy 5 évig nem tervezünk gyereket :) Nem vagyok én tenyészállat :D szeretnék egy szakmát is letenni okj-sen :) Bolond azért én sem vagyok hogy szüljem világba a gyerekeket :) Egyszerűen úgy érzem megértem az anyaságra ilyen fiatalon is :) Ez volt az álmom, hogy csodás férjem és gyermekem legyen :) Beteljesült, boldog vagyok :) Mindenkinek csak a boldogságot kívánom ki-kiek más a boldogság :)
2017. ápr. 1. 19:57
 23/46 A kérdező kommentje:
Én igenis büszke vagyok a családomra, mindent megtesz ami tőle telik :) Nem vagyok rá büszke nyilván, hogy nem tudnám letenni az érettségit :) De ez van én élvezem az életet a karomban a kisfiammal és a csodás férjemmel :)
2017. ápr. 1. 20:02
 24/46 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, csak egyet szeretnék tudni, ha majd a gyerkőc kirepül a szárnyaid alól, akkor mi lesz veled? Semmi más célod nincs? Okj-hez érettségi kell. Mi lesz azután, megbolondusz, hogy "elhagy" a gyermeked?
2017. ápr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem kamu.. túl jól fogalmazol és helyesen írsz ahhoz képest amit mondasz. Azon kívül egy minimálbéres fizetésből nem lehet ilyen boldogan és elégedetten éldegélni ahogy te előadod.
2017. ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
88%
S gondolom nincs gond az idegennyelvvel ha külföldre készültök illetve van legalább 2000 eurótok félretéve indulásra... Költői kérdés nem várok választ.
2017. ápr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
58%
8-asnak üzenem: 10.osztályom van nekem is, mint a kérdezőnek. Azt állítod: soha, semmilyen munkát nem fog vele találni. Egy kis ellenpélda :) 10.osztályommal keresek havi 220ezret, bejelentett, rendes munkahelyen.
2017. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
70%
21:14 Kivételek erősítik a szabályt erre azt szokták mondani. Ehhez jókor kell jó helyen lenni, mert szinte 0 ennek az esélye
2017. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
65%
Megkérdezhetem mit és hol dolgozol 220-ért?
2017. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
39%
Megkérdezheted. Nem tiltja semmi.
2017. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!