Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tini mamik? Akik fiatalon...

Tini mamik? Akik fiatalon szültek, vagy akár ismerősök? Vannak még? 16 évesen szültem jó anya vagyok.

Figyelt kérdés
Imádom a kisfiam, Már akár 14 évesen is kész lettem volna egy gyerekre :) Egész életemben anyuka akartam lenni ez volt az álmom :3 Csodás az életem :) Ki hogyan éli, élte meg ezt az egészet??
2017. ápr. 1. 17:48
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom elfelejtette írni,hogy anyaotthonba élnek ,és úgy mindössze az édesapának kell fizetnie kb 10-15 ezret,és kaját meg minden lósz.rt fizetnek nekik...

Ki hiszi el,hogy a minimálbért kereső férj,meg a csp és gyest kapó kislány félre tud tenni,ha állítólag külön éldegélnek.

2017. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
63%
Nekem 1 hónap kellett volna a 18.szülinapomig, amikor megszületett a fiam. Esti suliba le tudtam tenni mellette az érettségit, most kezdek dolgozni. Soha nem mondtam,hogy jó anya lennék, mindig kételkedem,hogy helyes döntést hoztam e,de látszólag a kicsi így boldog. Mi 150ezerből élünk havonta, de nem éhezünk. Nem kap 10ezres játékokat, az olcsóval is boldog. Nem az számít,hogy ennyi meg annyi takarításotok van. Aki kijelenti magáról,hogy jó anya az nézzen bele magába. Tökéletes úgy sincs. A gyermekének úgyis ő lesz a legjobb
2017. ápr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Párom gyárban dolgozik 12 órában. Havi 190-200.000 Ft-ért. Én a Diplomás gyed-et kapom ami kb. 75.000 Ft. De mégsem tudunk biztosítást fizetni. A gyereknek meg van mindene. És mi is félre teszünk 15 ezer körül De azért ne akard már nekem be mesélni hogy a párod minimálbérért dolgozik és meg van mindene a gyereknek ráadásul havi 12 ezret félre raktok plusz fizetitek magatokra a biztosítást.
2017. ápr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan szuper anya vagy, minek jöttél ide nekünk bizonygatni? Minket akarsz meggyőzni, vagy magadat?

Mellesleg aki 14 évesen készen áll a szexre, az a gyerekvállalásra még nem. Szóval én ezt nem írtam volna..

Kár volt neked ilyen korán felnőttest játszani.

2017. ápr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
87%
Annak ne nagyon orulj hogy koltoztok ki külföldre. Mi mar regota kint vagyunk es latom hogy a most kijott emberejlknek nem adnak munkat. Kell a nyelvvizsga papir. A bejelentett lakas ahhoz hogy dolgozhass. De ha nincs munka helyed nem kapsz lakást. Ha nincs lakcimed nem vesznek fel dolgozni. Szval ne legyel arra buszke hogy te 16 evesen kipottyantottal egy gyereket es kulcoldre koltozol. Erre akkor legyel buszke ha a gyereknek majd azt tudod elmeselni hogy tudod kisgyermekem anya ezert megdolgozott hogy eddig eljussunk. Nem pedig azt hogy hat apad dolgozott. Meg dolgozik is....szval ne legyel buszke magadra.....es azt a picit ne tedd ki annak h kiviszed kulfoldre a nagy bizonytalanságba....ha ilyen anyja van jobb ha maradtok ott ahol legalabbbeszeled a nyelvet.....ne rontsd tovabba helyzetet annak szegeny gyerekknek...
2017. ápr. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, csak nézz körbe egy kicsit itt a gyakorin, százával jönnek a tiniktől a kérdések: Minek kellettem nekik, ha még normális körülményeket sem tudnak nekem teremteni a szüleim? Remélem, a te gyereked nem így fogja megélni a dolgokat! De tudod, gyereknek gyerek...
2017. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!