Ez üres petezsàk lehet?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mikor indulhat be a spontán vetélés? Elkerülhető a műtét?
jan. 27. 15:49
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/279 A kérdező kommentje:
Utolsó, bár így lenne, hogy szégyellni kell magam...
jan. 28. 12:56
 72/279 anonim ***** válasza:
100%

A 60+ hozzászóláshoz, amivel teljesen egyetértek, még hozzáfűzném, hogy a műtéttől meg nem kell fosni.

Nekem első terhesség volt, így tágítottak is, azt is kibírtam gond nélkül, a műtétből meg konkrétan semmit nem éreztem, talán egy kis menstruációs görcs-szerű érzés volt, mikor visszatoltak a kórterembe és ennyi.

Reggel bementem, délután jöttem haza, ennyit a szepás gyerkőc is biztos kibír, én másnap már mehettem volna dolgozni, csak pont hétvége következett.

Próbálj egy kis optimizmust erőltetni magadra mostmár, nem bele kell élni magad, de nem is egyből temetni, bőven nincs baj a tesztekkel, azok alapján nem kell aggódni!

jan. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/279 anonim ***** válasza:
100%

Engedjétek el... kamu....

Ennyire sötét ember nem létezhet

jan. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/279 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy nem vagyok sötét:


[link]


Ezt találtam most. Pont ilyen erősségű a tesztem, és nem erősödik tovább...a csaj is elvetélt...szóval lehetek én optimista a halvány tesztekre, csak sok értelme nincs. Páran a kérdésre is válaszoltak, azoknak köszi.

jan. 28. 13:17
 75/279 A kérdező kommentje:

Ilyen lenne a jó terhességi teszt, ilyennek kellene lennie.


[link]


Mindegy is...

jan. 28. 13:22
 76/279 anonim ***** válasza:
100%
#74!🤦🏽‍♀️Ok.,igazad van. Várd szépen a vetélést, el fog jönni. Boldog vetélést neked!
jan. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/279 anonim ***** válasza:

Két-három hete sajnos hasonló helyzetben voltam. Nem erősödtek megfelelően a 10-es tesztjeim. Mire az xepil is láthatóan mutatta, aznap délután 1-2 nap késéssel meg is jött, onnantól 2 napra már teljesen negatív lett a teszt. Kicsit talán hosszabb menstruáció volt és erősebben görcsöltem. Én is 42 vagyok, ezen kívül még 2 kémiaim volt.

Kívánom Neked hogy minden rendben legyen

jan. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/279 A kérdező kommentje:
77-es nagyon szépen köszi!!! Én már ugye + 5-6 nap késésben vagyok, talán lassabban zajlik le.
jan. 28. 13:35
 79/279 anonim ***** válasza:
84%
Ha a cikket kicsit figyelmesebben olvastad volna, a hölgy beültetésekre járt, sikertelenül. Betegsége miatt, nem maradtak meg a terhességei. Azért volt halvány a csík, mert túl korán tesztelt, a tizedik napon,persze, hogy utána erősödik. Meg olyan kezelésre ment, ami méhösszehúzódást idéz elő. Írtad, hogy van már gyereked, és arról szó sem esett, hogy klinikára járnál, szóval ez a történet a te eseteddel egyáltalán nem összehasonlítható.
jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/279 A kérdező kommentje:
77-es megértett, ennyi volt a kérdésem.
jan. 28. 14:09
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!