Ez üres petezsàk lehet?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mikor indulhat be a spontán vetélés? Elkerülhető a műtét?
jan. 27. 15:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/279 anonim ***** válasza:
100%

Most vagyok 21 hetes terhes; 13900 hcg szintnél sem volt ugyanolyan erős a két csík a teszteken nálam. 4 nappal a szívhang-megállapító ultrahang előtt sem. Szóval mint látod én is kajtattam a csodálatos erős teszt után - utólag azt gondolom, hogy feleslegesen. Magas, 36 óra alatt duplázódó hcg-vel is lehet halovány a teszted - ahogy nálam is ez volt.

Egy pontig számíthat, hogy szépen erősödik (pl. ha korán teszteltél), de a te szép erős tesztjeid esetében már nem. Kitartást, UH után könnyebb lesz.

jan. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/279 anonim ***** válasza:
100%

Leírom feketén fehéren, mert úgy látszik nem megy át az üzenet. Össze vissza tesztelgetsz hol 25-ös, hol 20-as tesztel, hol délelőtt 10-kor, hol este. És jössz az üres petezsákkal...

Ha annyira látni akarod hogy erősödik e, ugyanazzal a tesztel, reggeli első vizeletből tesztelj 2 naponta. De még az sem jelent semmit, mert ha más a vizelet koncentrációja, vagy szimplán kevesebb az egyik tesztbe a festékanyag, az persze hogy halványabb lesz...

Ha 4 nap alatt sem erősödik így sem akkor azt mondom hogy talán kezdhetsz aggódni, de még akkor sem szentírás hogy baj van...

jan. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/279 anonim ***** válasza:
100%

#31! Nekem először 3 nap alatt nőtt a hatszorosára, másodszor meg 5 nap alatt a kilencszeresére és nem hogy lassan erősödött, mint írtam, még 30ezernél se lett egyforma a kontrollal. Szóval nem értem, a kérdező mit akar.

Persze, ettől ki se zárható, hogy elhal a terhesség. Akkor tuti jönne, hogy "ugye, megmondtam", miközben a kettőnek köze nincs egymáshoz.

#30

jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/279 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van új a nap alatt, te vagy itt az első akit arról kell győzködni, hogy pozitív a tesztje és nem fordítva :D
jan. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/279 anonim ***** válasza:
85%

Hétfőn nem jött meg, szerda halvány pozit teszteltem.

Többet nem is csináltam,a pozitív az pozitív.

Nem kell ezt túlgondolni. Ha neadjisten bármi történik nem a tesztcsíkból tudod meg.

jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/279 A kérdező kommentje:

Igen, parás vagyok.

32-es, 5 nap alatt sem erősödött.


Azt én is látom, hogy pozitív.

Mindegy, a többit az élet hozza, mást nagyon nem tudok tenni.

jan. 27. 22:46
 37/279 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, te tényleg beteg vagy. Erre már nem lehet, mit mondani. A legalsónál a 2.erősebb. Annál a fölötte lévő gyengébb, de az egy másfajta teszt, plusz eleve a kontrollcsík is halványabb, mint az előzőn. Ez neked nem tűnik fel? A legfelső meg az összes addiginál erősebb, de az megint egy tök másik teszt, így összehasonlíthatatlan.

Tudod, mit jelent az, hogy nem erősödik? Hogy van az asztalon 4 ugyanolyan márkájú, erősségű teszt és mindegyiken tök egyforma erős mindkét csík. A tiéden azt látod? Ha nem, akkor pszichológus. Ha igen, akkor pszichológus és szemészet. Szívesen.

#33

jan. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/279 A kérdező kommentje:

De ezek mind a mai napon készültek, nem is az erősödést szerettem volna szemléltetni, mert az elmúlt 5 napban kb mindegyik teszt ilyen erősségű volt. A legfelső egy 20-as, így nyilván erősebb.


A kérdés arra irányult, ha a nem erősödés ( ami itt nincs szemléltetve) azt jelenti, hogy nem fejlődött tovább a baba, akkor mikor indulhat be a spontán vetélés?

jan. 27. 23:05
 39/279 anonim ***** válasza:
100%

🤦🏽‍♀️ Menthetetlen vagy. Esetleg legközelebb próbálj meg a kérdésedhez passzoló illusztrációt felrakni. Ennyi erővel a reggeli sonkás szendvicsedet is felrakhattad volna.

A kérdésed meg tedd fel az ezotéria kategóriaban, ugyanis itt nincsenek jósok. Ha leáll a fejlődés, bármikor beindulhat a vetélés, vagy épp soha, és műtét kell. Mielőtt beleelnéd magad, a műtétet nem bemondásra csinálják. Majd, ha két orvos kimondja, hogy a fejlődés végleg leállt, változás nem várható, de nem a "nem erősödő" tesztjeid alapján fogják kimondani. Ők nem olyan, ügyesek, mint te, hogy ennyiből megállapítsák😁

#37

jan. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/279 anonim ***** válasza:
18%

Szia

A halvanyabb amit most feltettél az egy új teszt?

Ha valamit szeretnél látni akkor egymást követő 3 REGGEL tesztelj ugyan olyan tesztel. Ha halványodik akkor persze gond van. De lehet a te szervezeted csak ennyit választ ki,és minden rendben.

nálam is volt hogy a sok okos jött hogy ez szep teszt és én voltam a szar !aki érezte hogy ez nem lesz jó. És igazam is lett.

Az hogy beindul vagy nem teljesen lutri.nekem sose sikerült magától.

jan. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!