Ez üres petezsàk lehet?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mikor indulhat be a spontán vetélés? Elkerülhető a műtét?
jan. 27. 15:49
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/279 A kérdező kommentje:
De megyek dokihoz, csak február 6- rá kaptam időpontot, mikor 40.nap lesz, koràbbra nem kaptam. Mindenkinek köszi a kommenteket. Azért van okom izgulni, már 42 vagyok, azért ilyenkor már ritka, hogy megmarad a baba...
jan. 28. 11:30
 62/279 anonim ***** válasza:
100%
Ritka? A fiam ovis csoportjába kb egyenlő arányban vannak huszasok, harmincasok, negyvenesek...
jan. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/279 anonim ***** válasza:
53%

9-11.hét körül történik bármi is, nem kívánt terhesség esetén.

Ez egy hosszú procedúra, és nem tudod megsürgetni, szóval nem vagy elkésve. Addig is történhet bármi.

jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/279 A kérdező kommentje:
Kívánt terhesség, csak a teszt erőssége alapján azt látom, hogy valami gáz van, és paràzok a műtéttől, ennyi.
jan. 28. 11:40
 65/279 anonim ***** válasza:
71%

#61! Hát, köszi. 42 vagyok és most vagyok 11hetes. Első gyerekem várom, mert igen, az 1.terhésségem valóban vetéléssel végződött. Ki is derült, hogy egy csomó más nőnek is volt, akik nálam jóval fiatalabbak, szóval nem csak öregen mehet el, és nem csak fiatalon maradhat meg.

#27, #30, #30, meg egy csomó másik.

jan. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/279 anonim ***** válasza:
100%

Fentebb még azt írtad, hogy reméled, hogy beindul magától, és egy vérzéssel megúszod.

Most akkor várt vagy nem várt baba? Mert így nehéz tanácsot adni, az ember azt se tudja, hogy biztasson, vagy írja le, hogy zajlik az abortusz.

Mert nem akarod, de műtétre nem mész, mert magad félted. Inkább megszülöd.. Döntsd el mit akarsz.

jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/279 anonim ***** válasza:
100%
#66 Kívánt gyerek, de bebeszélte magának a semmi alapján, hogy nem fejlődik, tehát azt várja, hogy spontán vetéljen el, ne kelljen műtét.
jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/279 A kérdező kommentje:
66- is, pontosan, jól látod, csak nem a semmi alapján, hanem nem elég erős tesztek alapján, ami azt is jelentheti ( nem mindenkinél ugye, ahogy korábban olvastam), hogy nem fejlődik.
jan. 28. 12:19
 69/279 anonim ***** válasza:
100%

#68! De azt nem fogod fel, hogy azt is jelentheti, hogy kutya baja, mint arra is írtunk számtalan példát. Meg hogy elhalhat simán erős teszt mellet is (Én konkrétan mindkettőre írtam, mert mindkettő volt.)

De ha te ennyire eldöntötted, én sem értem, miért nem csináltatsz 2 nap különbséggel vérből hcg-tesztet. A napi 4 semmit nem érő tesztedből bőven kijönne az ára és az tényleg megmutatatja. Látod, hogy alacsony, nem nő és jöhetsz dicsekedni, hogy ugye te megmondtad. Mindenki boldog, sztori vége 🤷🏼‍♀️

#66

jan. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/279 anonim ***** válasza:
100%
De elég erősek a tesztjeid. Az, hogy illik erősödnie, az akkor van, ha az első nagyon halvány volt. Egy egyértelmű pozitív tesztnél, nem kell erősödnie, sőt nem is tud a végtelenségig erősödni. A terhességi teszt, pedig csak arra jó, hogy kimutassa fenn áll-e terhesség, arra hogy, megfelelően fejlődik-e, nem alkalmas. Várd ki szépen az időpontodat, akkor ki derül, hogy mi a helyzet. Addig kár temetni ezt a terességet, nincs rá semmi bizonyíték, hogy baj van. De őszintén, minden bántás nélkül, aki 60+ komment után nem képes felfogni, hogy a tesztjei rendben vannak, annak tényleg kell még egy gyerek? Süt rólad, hogy szíved szerint inkább elvetélnél. Nincs azzal baj, ha kimondod, hogy nem akarod ezt az egészet, csak akkor nem kell mártírkodni. Az orvosnál meg ha kiderül, hogy minden rendben, remélem nagyon szégyellni fogod magad.
jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!