Ez üres petezsàk lehet?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mikor indulhat be a spontán vetélés? Elkerülhető a műtét?
jan. 27. 15:49
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/279 A kérdező kommentje:
Amúgy nincs valami gyógyszer vagy szuri, ami rásegít a vetélésre?
jan. 28. 11:04
 52/279 anonim ***** válasza:
56%

#50! Nekem 1x 5 hetesen és spontán vetélés volt, annak ellenére, hogy progit is szedtem. A vetélést az se tartotta vissza, csak az endometriumot.🤷🏼‍♀️

De te is tudod, hogy a 2 példánk nem reprezentatív. Szívhang után gyakoribb, hogy nem indul be, de még olyankor is sok beindulna, ha várnának, de nem mindenki akar, ami szerintem teljesen érthető olyankor.

#48

jan. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/279 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálsz, ha egészséges? Akkor is beadatod? Mert lassan már ez az érzésem, hogy ezt a terhességet te nem akarod
jan. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/279 anonim ***** válasza:
86%

#51!🤦🏽‍♀️ De van, HA bizonyított, hogy elhalt a terhesség. De képzeld, nekem például még úgy se adtak, mert nem volt még embrió, amikor először látták és vetélés után hiába nem láttak az ég világon semmit, tudtam, hogy elment egy csomó vérzés kíséretében, de még úgy se adtak, mert az a protokoll, hogy ilyen kis terhességnél megadják a 0,00001 százalékos esélyt, hogy hatha csak elbújt és nehogy ők hajtsák el.

Kezdem azt hinni, hogy neked valójában egy nem kívánt terhességed van és illegális abortuszra keresel megoldást.

jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/279 anonim ***** válasza:
100%
Az összes kommentedből az jön le, hogy te nem akarod ezt a terhességet. Miért nem azt kérdezed akkor, hogy hogyan lehet elintézni az abortuszt?
jan. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/279 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az utolsó hozzászólókkal, ugyanez az érzésem támadt nekem is!
jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/279 A kérdező kommentje:
Nem így van, csak fosok a műtéttől.
jan. 28. 11:18
 58/279 A kérdező kommentje:
Na meg a másfél éves kislányomnak épp szepa szorongása van...
jan. 28. 11:20
 59/279 anonim ***** válasza:
100%
Fossál akkor inkább a szüléstől. Kb.ugyanakkora esélyed van rá. Ott még érzel is valamit, nem úgy mint egy altatásban végzett műtétnél.🙄
jan. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/279 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy arra vársz, hátha majd magától elmegy,(a lepontozásokat nem értem, egy egészséges terhesség nem megy el) és mégsem, majd bevetsz mindenféle házi praktikát, orvoshoz meg nem mész, aztán 8hónap múlva meg szülsz egy beteg gyereket. Ha nem szeretnéd, van erre mód, de ebben csak orvos tud segíteni.
jan. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!