Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Most 4 hónapos a kisfiam, de terhes lettem újra. 9 hetes lehetek már. Nem tudom mit tegyek. A kisbabánk is még csak szinte most született meg, nem érzem hogy készen állnék egy kistestvérre. Az abortusz gondolatától mégis rosszul vagyok. Nem tudom mi tévő legyek.
2021. jan. 18. 10:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/156 anonim ***** válasza:
69%
Ha a ferjem elhagyna, ha megtartom, akkor elgondolkodnek az abortuszon, aztan függetlenül attól, hogy megcsinaltatnam e, elválnék tőle. Azért alljon már meg a menet...
2021. jan. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/156 anonim ***** válasza:
65%
De miért nem védekeztetek? Nem akarlak bántani de ez annyira abszurd nekem amikor valaki azonnal teherbe esik egy 6-8 hetes újszülött mellett...
2021. jan. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/156 anonim ***** válasza:
70%
13 ezt en sem ertem. Szules utáni szexnél szerintem ferjem meg az autogumit is felhúzta volna. 🤣
2021. jan. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/156 anonim ***** válasza:
59%

Az a helyzet, hogy most már mindegy, nem védekeztek.


Nagyon nehéz helyzetben vagy, kedves kérdező, az biztos. Azt kell eldöntened, hogy neked mi vagy ki a fontosabb. Ha a férjed, akkor elveteted, ha pedig a gyermekeid, akkor megtartod. Nagyon-nagyon nem lennék a helyedben. Az a helyzet, hogy azért az sok mindent elárul a kapcsolatotokról, ha egy 2.gyermek miatt elhagyna..


Kérlek, majd írd meg, hogy mi lett.

2021. jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/156 anonim ***** válasza:
74%

"Azt kell eldöntened, hogy neked mi vagy ki a fontosabb. Ha a férjed, akkor elveteted, ha pedig a gyermekeid, akkor megtartod."


Vagy inkább ki a fontosabb, a már meglévő, közösen tervezett gyerek és az, hogy ő normálisan, családban nőjön fel, vagy a 9 hetes embrió és az, hogy két gyerek mellett egyedülálló anyaként kb nyomorogni fog. Plusz az is lehet, hogy apuka csak és kizárólag az első gyerekkel törődik majd, a másikat le se xarja, csamm tartasdijat fizeti majd ra. Mekkora buli lesz, amikor eleg nagyok lesznek és a nagy a kicsitg hibáztatja majd amiatt, higy a szülei elváltak, a kicsi meg összeroppan, hogy ő nem számít az apjának.

2021. jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/156 anonim ***** válasza:
54%
15 te komolyan együtt maradnak valakivel egy ilyen ultimátum után? En biztos, hogy nem. Ez minden csak nem egyenrangú, támogató párkapcsolat. Egyet értek abban, hogy senkire nem lehet egy gyereket rákényszeríteni, de abortuszt sem. Ahol egy ilyen ultimátum felüti a fejet ott abortusztól függetlenül halott a kapcsolat.
2021. jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/156 anonim ***** válasza:
76%

17!


Mert amúgy a nő részéről nem ultimátum az, hogy ha fejre állsz se megyek abortuszra? Pont ugyanaz a helyzet.

2021. jan. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/156 anonim ***** válasza:
34%
Nem ugyanaz. Egy leendő gyerek élete vagy halála nem ugyanaz.
2021. jan. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/156 anonim ***** válasza:
71%

19!


A leendő gyerek jelen esetben egy 9 hetes embrió. Még simán lehet belőle spontán vetélés is.

Amúgy meg pont uyganaz arra kényszeríteni valakit, hogy vállaljon még egy gyereket, mint arra, hogy abortuszra menjen.

2021. jan. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/156 anonim ***** válasza:
65%
Nyílván ez igaz. Nem vagyok abortuszellenes. De itt az a gekyzet,hogy a kérdező szerintem fél de inkább akarná, a férj meg olyannyira nem akarja,hogy esetlegesen el is hagyná ( a kerdezo szerint) ha nem megy abortuszra... oke elmegy abortuszra,es akkor ugyanúgy tudna ezek után nézni a férjére???
2021. jan. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!