Abortuszra mennék?

Figyelt kérdés
Melyik kórházat javasoljatok, illetve orvost. Hálapénzt ajánlott adni. Olyan írjon, ki már végig ment ezen a borzalmas procedúrán.

2013. jan. 2. 09:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%
bárcsak túllépne már ezen ez a világ...sok minden oka lehet egy nőnek az abortuszra, és Ti, kedves "megölöd a gyereked" kommentelők vagytok azok, akik elsőnek írnak, ha valaki beteg gyereket vállal, hogy miért nem veteti el, vagy ha valaki épp csúnyán beszélt vele, vagy ha valaki azt írja, anyagilag nem tudja támogatni, stb. mellesleg a kérdező egy szót nem szólt arról, mi történt.
2013. jan. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
60%
Olyanról meg nem hallottál, te elvakult okoska, hogy családon belüli erőszak es olyanról sem, hogy a "valodi" erőszakot átélt nők legnagyobb része sosem fordul rendőrséghez, az eljárás alatti megalaztatasoktol valo félelme miatt? A felvilágosítást meg csesztetes, mert meg nem találtak ki a 100szazalekban biztos védekezési módszert.
2013. jan. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
20%

ebben az esetben kétlem hogy erőszakról lenne szo, vagy beteg lenne a gyermek azért vetetné el

van különbség az abortusz és a betegség esteén történö baba elvételtöl két külön fogalom.

alapbol kérdésböl kiindulva elsöre az jut eszembe nemkivánt terhesség és pont

2013. jan. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehetne,hogy aki tudja a választ az válaszoljon,ne pedig a véleményeiteket mondjátok és a kérdezőt b@sztassátok?
2013. jan. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Én magánorvost tudok, bár szerencsére nem nekem volt rá szükségem, de két barátnőm is volt nála, és csak jókat meséltek (már amennyire nyilván egy ilyen helyzetben lehet jó valami), emberként bántak velük. De ez pénzbe került, ha jól tudom úgy 60 ezerbe. Ha érdekel a doki elérhetősége, írj nekem privit!
2013. jan. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
69%

15 éves ismerősömnek volt abortusza. Leitatták egy buliban - és utána terhes lett (azt se tudta, hogy kitől, nem is melékezett a dologra). Persze el lehet ítélni, de normális gyerek, normális családban - életében először botlott meg és így járt.

50.000-et adtak az orvosnak és 5.000-5.000-et két nővérkének. Leginkább azért, hogy emberszámba vegyék (így is iszonyatosan ki volt borulva) és még azért, hogy legyenek vele nagyon-nagyon kíméletesek, mert azért mert életében 1szer hibát követett el, még megérdemli, hogy legyen gyereke, ha majd szeretne.

[persze, hálapénz nélkül sem kéne megalázni az embert, de pedig sajnos az a jellemző]

2013. jan. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
54%

50-60 ezer ft irreálisan sok ezért !!!!!!! ennyit ki ne adj!


a fogadott dokim az ilyen kis műtétért 10 ezer ft-ot kér...lelkiismeretes, emberséges, nem lenéző!!!!!



írj privát ha érdekel...amúgy pesti doki....

2013. jan. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
35%
szeretném ha általánosságban figyelembe vennétek valamit az orvos legyen az bármilyen szakorvos közalkalmazott adófizető révén az én munkám által keresett pénzből él igaz adó formájában vonják tőlem,tehát elméletileg az én alkalmazottam ill az adófizető embereké,akárcsak arendőr tüzoltó stb,a legfontosabb amikor letette a Hipokrateszi esküt akkor elkötelezte magát arra hogy embertársait szolgálj nem hiszem hogy ekkor fegyverrel kényszeritették volna..egyszerübben az orvos van a betegért és nem forditva...
2013. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Krisztinarami ***** válasza:
nem kell semmilyen hála pénzt fizetni ennek megszabott ára van erről csekket adnak azt be kell fizetni azt az abortusz előtt be kell mutatni nem is fognak várni semmit bárhol is legyen az abortusz ahol lakik a kérdező ott nőgyógyászhoz kell menni ha nem bunkó nem fog beszólni reméljük ezért kár pénzt kiadni neki meg kell vizsgálnia ő megmondja mennyi idős várandós neki kell először szólni hogy adjon papírt abortuszhoz ott elküldik először beszélni családsegítőssel aki ha nem tudja megváltoztatni a szándékot ad egy csekket amit be kell fizetni akkor megmondják melyik nap lesz az abortusz
2013. jan. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
54%

(15. vagyok újra)

Szerintem a kérdező félelme jogos, én eddig olyan sztorikat hallottam csak a „sima” kórházban végzett abortuszról, ahol pl. berakják az abortuszos nőt a szülésre várók közé, és a nővérek épp hogy le nem köpik… Persze nyilván nem mindenhol van ez, de ahogy itt is tombol rögtön a gyűlölet az irányában, el tudom képzelni, hogy több olyan kórház és doki van, aki rosszul áll ehhez a kérdéshez. Bár van olyan doki, aki nem is vállal ilyesmit, tehát azért aki vállalja, annak nem szabadna lenéznie a pácienst.

Lényeg, hogy megértem, hogy a kérdező aggódik, remélem, sikerül emberséges orvost és kórházat találnia.

2013. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!