Mit tennél ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Terhe vagy de nem tudod megtartani anyagi okokból, vannak már gyerekeid. Segítséged egyáltalán nincs. Elvetetni nem bírod, ezért az örökbeadást fonolgatod. Hogy oldanád meg, hogy ne lássák a hasad ? Kb már a 12 hétben látszik rajtad a terhesség... Egy faluban élsz ahol mindenki tud mindent még a halottba is belekötnek...
2015. jan. 1. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
elköltöznék. Ha ez nem megvalósítható, bő cuccokat hordanék. Ha meg beléd kötnek, közöld, hogy ha nem tetszik nekik a döntésed, megadod a számlaszámod, minden hónapban utalhatják a gyerek eltartáséhoz szükséges összeget, Valamint elmagyaráznám nekik hogy mindenki a saját háza táján sepregessen, ne a te problémáddal foglalkozzanak.
2015. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%

Te már kérdeztél a terhességről, ugye?


Teljesen megbonyolítod az életed...

2015. jan. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Miről beszélsz? Mindent tudok a terhességről!
2015. jan. 1. 21:08
 4/16 anonim ***** válasza:
Vagy örökbe adod, de akkor ne érdekeljen, hogy ki mit gondol, vagy elveteted, de akkor lelki fájdalom lesz. Az, hogy észrevétlenül kihordassz egy kisbabát egy kis faluban, és a hátad mögött ne sutyorogjanak, ha kiderül az örökbeadás, az szerintem kivitelezhetetlen...
2015. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
5%
Arról, hogy van már 3 gyereked...és több kérdést is feltettél. Gyanítom, hogy te vagy, ha nem, nem.
2015. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Sajna még mindig nemtudom miről beszélsz. És mond már meg ki mondta hogy 3 gyerekem van???
2015. jan. 1. 21:40
 7/16 anonim ***** válasza:
2015. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ez nem az én kérdésem, Bonyenn.
2015. jan. 1. 21:48
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogyan lehetne megoldani.Most még a téli cuccok segítenek.Szerintem nézd meg a Gólyahír alapítványt,mert mindenféle helyzettel találkoztak már és tanácsot biztosan tudnak neked adni,mindenféle kötelezettség,vagy eröltetés nélkül.
2015. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen elozmenyekkel rászorultsági alapon lehet a terhességmegszakítás összegén csökkenteni . De tegyük fel csak elviekben , ebben az esetben elmennék falumból arra az időre amíg lezajlik a terhesség es az örökbe adás . Az ottaniaknak azt mondanám munkát vallaltam valahol , vagy ilyesmi ..,
2015. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!