Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyi idő alatt jöttetek...

Mennyi idő alatt jöttetek rendbe lelkileg abortusz után?

Figyelt kérdés
2015. jún. 2. 07:38
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Már megvolt de azért köszi :)
2015. jún. 22. 19:39
 32/35 anonim ***** válasza:
6%
Normális vagy ember??? Abortusz wellness? Örülj,hogy neked volt lehetőséged megtartani, volt rá anyagi háttered és sorolhatnám... Ismeretlenül vádaskodni gyerekes dolog.. Az oké,hogy a gyerekeid gyerekek de az anyjuk is? Szerintem nagyon szomorú,hogy egy anyuka ilyen stilusban/ hangvételben ír... Ez felnőtt viselkedés kérem? Szállj magadba és mutass helyes példát a gyerekeidnek, ami NEM ez... Van akinek semmi más megoldása nem volt csak az Ab. ( mielőtt örökbeadással okoskodnál lejárt lemez )... Nekem missed abom volt de lényegében ugyanaz történt , ugyanazt érzem... Rettentő érzéketlen vagy, remélem ezt a tulajdonságod nem örökölték a gyerekek..
2015. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne egyértelmű, nem neked szántam kedves Kérdező:) Hanem a nagyokos "anyukának"..
2015. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Köszi. Nekemis olyasmi volt végülis mert beteg volt, bár énis rosszabbnak érzem mert "enyhébb" betegsége volt a magzatnak.
2015. jún. 23. 22:48
 35/35 anonim ***** válasza:
0%
Az abortusz nem vicc, normális esetben egy NEHÉZ döntés, amit azért hozol meg, mert muszáj! 2 gyermekem van, ő csak annyit "vétett", hogy rosszkor jött! Rendbe nem tudom, mennyire lehet jönni, ha szóba kerül az abortusz téma bármilyen szinten, mindig eszembe jut, hogy mi lett volna, ha...! Nem rágom magam, de a döntés az enyém is volt, ez az én keresztem! A wellnes-ről meg annyit, hogy akinek az ab-ról ez jut az eszébe, annak azt üzenem, jobban tette, hogy nem tartotta meg!
2015. júl. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!