Mennyire fáj az abortusz, milyen érzés?

Figyelt kérdés
tudom lelkileg fajdalmassabb.. :(
2016. dec. 21. 20:45
1 2
 11/15 anonim válasza:
54%

Az hülyeség,hogy a hetedik hétig nem kezdhetsz el intézkedni..Én még hét hetes voltam éppen amikor màr túl voltam rajta.(pàr napja történt)

Bemész reggel és ha még nem szültél vagy nem volt abortuszod felhelyeznek egy tàgítót azaz laminàriàt.Előtte persze megvizsgàlnak ultrahang rendes nőgyógyàszati vizsgàlat...Aztan felhelyezik ezt a tàgítót ami igen nagyon fàjdalmas először feszítő érzés aztàn egy elég erős szùró érzés és erős görcs és aztàn amikor felhelyezik mégegyszer ugyan ez...Nekem nagyon fàjt de az orvos és az àpoló nő is nagyon aranyos volt.Én a felhelyezés utàn nagyon szédültem úgy toltak vissza a szobàmba...Aztan két és fel oraig csak feküdni szabad,ami szörnyű de legalàbb nem fàj.Műtér előtt adtak egy nyugtatót és nem sokkal később màr vittek is a műtőbe..Ott elaltattak és semmi fàjdalom utàna sem minimàlis vérzés csak.Este mar johettem is haza.

Én személy szerint nem birom a fàjdalmat de ez tényleg nem volt vészes.Nekem lelkileg jobban fàj még most is.De 18 éves vagyok most érettségizem és a szüleim utàljàk a pàrom.Az nagyobb kihívàs hogy a pàrom 7 évvel öregebb és ő szerette volna es neki is nagyon faj ugy erzi elvettek a szerelmunket...

Mindenkinek sajàt döntése ezért senki nem bànthat senkit..Remélem picit segítettem,sok sikert!

2016. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
14%
utolsó, milyen érzés elveszíteni a pasid a saját önzésed miatt? Mert azt borítékolhatom hogy hamarosan otthagy. Gondolom te is védekeztél, mint a kérdező, meg itt mindenki.
2016. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%

Páran már leírták, úgyhogy nem fogom mégegyszer ugyanazt, mert bár nekem nem volt soha abortuszom, egy barátnőmnek igen, ő mesélte, hogy mi hogyan..

Ja és nem értem miért kell itt is belekötni a másikba.. Mindenki el tudja saját maga dönteni, hogy mit kezd az életével, szerintem nem kell más segítsége hozza. Beleokoskodas nélkül is megy!

Utolsó előtti hozzászóló egy 18 éves érettségi elott álló leányzó, mégis mi a francert kell elítélni, hogy abortuszra ment? Egyáltalán kinek mi közel hozza? Fiatal lány, épp hogy csak felnőtt, miért kéne egy gyerekkel épp most megnehezítenie az egesz életet? Nemsoká érettségizik, a tanulásra kell most elsősorban koncentrálnia, egy gyerekhez meg kell teremteni az anyagiakat is, nem csak úgy szülni a semmire. És mivel még iskolás, feltételezem nincs önálló keresete.. Lehet pl szeretne továbbtanulni, hogy ezzel is megalapozza a jövőjét, de ha most szülne, akkor ez is ugrott.

Nem kell egyből ítélkezni..! Ja és nem kell más nevében sem beszélni, mert ismerek olyan part, ahol a pasi akarta volna a gyereket, a nő pedig nem, így hát abortusz lett belőle és mai napig egyutt vannak, mert képesek voltak megbeszélni.

2016. dec. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
17%
Utolsó, én meg olyat ismerek, ahol a férfi nem tudta feldolgozni hogy a csaj önző, így lelépett és talált normálisat.
2016. dec. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
12%
13-as: az oké, hogy mindenki saját maga dönt az élete felől, de a lány egy másik életről is hozott döntést. Egyet megölt, a sajátját saját magának megkönnyítette.
2016. dec. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!