Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért jó ötlet megtartani a...

Miért jó ötlet megtartani a magzatot a terhes nőnek ha nem akarja?

Figyelt kérdés
Általában két tábor csap itt össze az abortusz témánál ami primitiv veszekedésbe torkollik. De olyan választ nem olvastam még miért jó megtartani a magzatot ha a terhes nő nem akarja? Nem olyan válaszokra vagyok kíváncsi hogy az egy élet. Hanem olyat akinek van tapasztalata ebben a témában és úgy döntött hogy megszüli a magzatát vmilyen okból.
2017. jan. 22. 13:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
43%

utolsó, és a szöveg érteémezése megy-e? Az utolsó előtti pont azt írta, hogy azok vannak lepontozva akik szerint jó söntés volt MEGTARTANI.


Válasz: azért mert az abortuszfan kommandó szerint ennek így kell lennie, és nem rohan abortuszra az első lehetőségnél.

2017. jan. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
74%
Kedves Utolsó! Én a Kérdező kérdésére válaszoltam. Nem érdekel, mit kotkodácsolnak a magzatvédők.
2017. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem érdemes megtartani, ha másért nem, hogy örökbe add, mert azzal egy családnak is boldoggá teszed az életét, nem beszélve a gyerekről, aki nagy szeretetben nőhet föl, mert nagyon várták már.
2017. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
37%
#23, logikus, az amúgy is rosszabb helyzetben lévő hozzon még áldozatot azért, hogy az amúgy is jobb helyzetben élőknek jobb legyen...
2017. febr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!