Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is ilyen türelmetlen?...

Más is ilyen türelmetlen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nagyon vártunk a babánkra, 3 hete tesztelem pozitívat, most 7 hetes vagyok. Egy örökkévalóságnak tűnik az idő, mire a pici megszületik majd. A sok rosszullét ráadásul csak ront a dolgon, nem igazán tudom lekötni magam, mert az állandó rosszullétek miatt csak fekszem, és persze ettől még lassabban telik az idő. Mit tudnék tenni szerintetek?
2010. szept. 25. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

ELöször is gratula nektek! Másodszor pedig, én ugy irigyellek!! Most vagyunk a 37 hét végén, de én annyira nem akarok szülni! Nem azért mert félek, hanem mert ez az állapot, az összes rosszullétével, azzal hogy nem tudsz ugy mozogni, hogy nem kapsz levegőt, hogy nem tudsz aludni, hogy fáj itt fáj ott...EGY NŐ ÉLETÉBEN EZ A LEGSZEBB ÁLLAPOT!! Imádom érezni hogy mozog, hogy kinyomja magát, hogy csuklik, hogy tudom, (CSAK ÉN TUDOM) mikor van fent, mikor alszik... és még csak az enyém:)! És ez az ismeretlen ez az idegen állapot, ez tök jó dolog:)!

És meglátod hogy milyen gyorsan elfog menni ez a 7-8 hónap. Mikor az ember még az elején van ugy tekint előre hogy hűűű de messze van még a vége! De hidd el nem igy van...! Én csak kapkodtam a fejem, és mintha tegnap teszteltem volna pozitivat...

Élvezd ki és ne várd a végét!!


A rosszullétekre annyit tudok mondani, át kell vészelni. Sajnos ellene nincs gyógyszer...Illetve ha hiszel a homeopátiába akkor nézz körül ezen az oldalon:

[link]


ÜDv neked, és kellemes babavárást! 37 hetes pocis

2010. szept. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne siettesd a folyamatot,hanem éld meg,élvezd ki mindegyik trimesztert,mindegyik hónapot!Mindben megtalálod a szépséget a természet nem véletlenül 9 hónapra "tervezett"!A rosszulléted remélhetőleg hamarosan elmúlik,és akkor már a várakozás is elviselhetőbb lesz.Pihenj,sétálj nagyokat,álmodozz,tervezzgess,hidd el izgalmas 9(már csak 8!)hónap vár rád!Kívánok nagyon jó egészséget és türelmet hozzá!Egy 2éves és egy még pocakban lévő(32h.)kisfiúk anyukája :)
2010. szept. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így éreztem, hogy nem megy az idő, csiga lassúsággal mentek a napok. De, most, mikor már 3 hete szültem, visszasírom ezt az időszakot, tényleg ez volt életem legszebb ideje! Nem hiába mondják, hogy élvezd ki!!!
2010. szept. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, de azért egy pici dorgálást is mondanék: Ne legyél elégedetlen. Sokáig vártatok, de megvan. :) Ez az ami számít! Eddig ezen aggódtál, most ne kezdj el azon aggódni, hogy miért nem telik már gyorsabban az idő. Ne problémázz, örülj, hogy kismama vagy. A rosszulétek is azt jelentik, hogy elindult egy új korszak. Ebben is meg lehet találni a jó oldalt.

És gratulálok!


14 hkm

2010. szept. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első trimeszter borzasztóan lassan telt. Azóta szinte repülnek a hetek, most vagyok 19 hetes, lassan itt a félidő. Hihetetlen gyorsan telik az idő, növekszik a pocim napról napra. Meglátod, neked is elmúlik a rosszullét, és ki tudod majd élvezni a terhességet. Nálam a 13. héten múltak el a hányások, azóta élvezem minden percét! :)
2010. szept. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
seperc alatt elszaladt a terhességem... :( hiányzik is nagyon, mert imádtam!!! de a 3hós fiatat mégjobban imádom :)
2010. szept. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első 12. hét tényleg lassan telik, utána meg úgy pörög majd az idő, majd meglátod.
2010. szept. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!