Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt hajfestés,...

Terhesség alatt hajfestés, vagy inkább hajszínezés?

Figyelt kérdés
Vagy egyik se?
2008. dec. 23. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyi ártó hatás ér minket a mai világban,( szmog, vegyszerek, stb), a festéssel már nem tetézem. úgyhogy én úgy döntöttem kibírom ezt a 9 hónapot, és nem festetek. de sok több fodrász szakember jelezte itt, hogy nyugodtan lehet, mert a mai festékek már nem tartalmaznak olyan anyagokat, ami ártalmas lehet.
2008. dec. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs a nyelvtani helytelenségekért, nem figyeltem.
2008. dec. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én végig festettem a hajamat, 2x vagy 3x azt hiszem, az utolsó 2 hónapba mondjuk már nem, de akkor csak azért mert nem tudtam nyugton maradni 15 percnél tovább.:D

Nekünk semmi bajunk nem lett tőle, 7 hetes már a kislányom és egészséges.:)

2008. dec. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én is fodrász vagyok.nem azzal van a gond,hogy festék,hanem azzal,hogy belélegzed.a volt főnököm az 5.hónapig dolgozott,és ha festett,akkor felvett egy maszkot.olyat amit a kórházban is szoktak adni.igy nem lélegezte be.most van egy 1éves gyönyörű kislánya.próbáld kihúzni a festést 8hétre,és csak a 3.hónap után festess.
2008. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pont ezt a kérdést szerettem volna feltenni:):)

Ha ammóniamentes színezőt használ a fodrászom,azzal akkor lehet a hajam színét frissíteni?

12+3 napos kismama

2008. dec. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
valahol én is annyit olvastam, hogy már nem is a festéssel van a baj, hanem inkább azzal, ha belélegzi a kismama. én 1 hete voltam fodrásznál, de sajna várnom kellett egy kicsit, mert előttem egy nőnek tőfestést csinált a fodrász. A vége felé éreztem, hogy büdös van...ebből azért nem lehet/ett gond? :(
2008. dec. 23. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!