Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti hajfestés...

Terhesség alatti hajfestés árt vagy nem árt, lehet vagy nem lehet?

Figyelt kérdés
26 hetes vagyok. Utoljára 16 hetesen festette fodrász a hajamat kímélő festékkel. Bűn ronda lett. Évek óta a legvilágosabb szőkére festem, de ilyen viágos festéke nem volt ammóniamentesben. Nem bírtam elviselni a színét és pár napja a régi festékkel festettem be. Lehet ebből baj?
2008. szept. 15. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Ha már befestetted, akkor nem mindegy?:)


De egyébként nem árt a hajfestés, csak jól szellőző helyen kell csinálni!

2008. szept. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte én sem mertem és mivel Anyám a fodrász meg a szakmája is ez,meg egészség ügyit véhzett így ő azt mondta ha közepénél tartok nem lehet gond.Szóval szerintem semmi rossz nem lehet.Ennyi erővel a csokit is megvonhatnád magadtól,mert az meg hízlal.

Nyugodj meg nincs semmi gond.

2008. szept. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fodrász és anyuka vagyok,hidd el a mai festékek korszerűek,nyugodtan festesd be semmi baja nem lesz a babának,csak ha már fel van kenve esetleg egy dauersapkát rá lehet tenni,hogy ne szagold a festéket.
2008. szept. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Próbáld ki a Casting hajfestéket, ammónia mentes és igy tök jó az illata, meg sokáig szép fényes a haj tőle.
2008. szept. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Én úgy tudom az erős hidrogén árt,mikor szőkére fested a hajad.
2008. szept. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
NEM!!! De fodrász fesse! Én természetes barna vagyok és az egész terhességem alatt havonta festettem szőkére!!!! Most már (még mindig szőkén) a három hónapos teljesen egészséges kislányomat ringatom.
2008. szept. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Normális fodrász nem festi be terhes nő haját!
2008. szept. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!