Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajfestés terhesség alatt,...

Hajfestés terhesség alatt, szerintetek lehet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Első 3 hónapban nem ajánlott, egyébként lehet, de jól szellőző helyiségben fesd.
2010. máj. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is festettem, semmi baj nem lett belőle. Arra figyelj, hogy jól szellőztethető helységben történjen, és lehetőleg ne most légy platinaszőke...:-)
2010. máj. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Terhes vagy nem beteg! Azért burokban nem kell élned!
2010. máj. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehetni lehet jól szellőző helyiségben, de ne keseredj neki ha nem fogja be a hajad a festék, nagyon sok terhes nőnél előfordul, hogy a hormonok miatt kevésbé tűri jól a festéket a haj.
2010. máj. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én az első három hónapban annóniamentes hajfestékkel fetettem be a hajam!Utána lehet csak ahogy mások is irták jól szellőző helyen.Én az alfaparf festéket szeretem mert annak olyan mentolos illata van és ez nem zavar annyira!

21hetes km

2010. máj. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!