Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet a terhesség miatt lett...

Lehet a terhesség miatt lett foltos a hajam hajfestés után?

Figyelt kérdés

Elég jó minőségű festéket használok és kicsit foltos lett ráadásul a sötétbarna helyett fekete lett:(

22hetes km


2009. ápr. 14. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:

A terhesség alatt sajnos ez gyakran megesik! És bizony terhességi kortól és a festék minőségétől függetlenül! Nekem teljesen ledobta a festéket. Nem tudom befesteni emiatt, így szép tarka vagyok. :) Majd ha megszültem, remélem ez helyre áll és rendbe rakathatom.

33 hetes kismami

2009. ápr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én hajamat sem hajlandó befogni a festék. Már olyan csúnya...próbáltam párszor befesteni,de reménytelen,mert nem olyan lesz a szine,meg 1 mosás után ki is jön szinte az a pici is ami látszik. :(
2009. ápr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Különben a sötétbarna terhesség nélkül is feketének tünik sokszor. :) Én is az voltam és mindenki lefeketézett...
2009. ápr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!