Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami fertőzést kaptam el?...

Valami fertőzést kaptam el? Vagy miért csíp?

Figyelt kérdés
24.hetes kismama vagyok..és amikor megmosakszom intim lemosóval utána egy darabig csíp a pisilés..és érzékeny a nemi szervem is..valamit elkaptam...van valaki hasonló helyzetben,vagy tapasztalt valaki hasonlót..aki tud a dologgal kapcsolatban okosat mondani írjon! előre is köszönöm!
2010. dec. 3. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez eléggé gomba gyanús, de lehetséges, hogy csak kipállottál.

Én mindenképpen megmutatnám egy dokinak. Várandósan nagyon kockázatos az ilyesmit kezeletlenül hagyni.

2010. dec. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jövő héten megyek dokihoz!persze..mindenképpen megyek...

csak nagyon izgulok..nehogy valami gáz legyen:(

a doki nem szokott vizsgálni...most hogy mondjam neki,hogy vizsgáljon meg? mondjam hogy nincs minden rendben? Köszönöm a gyors választ.

2010. dec. 3. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha panaszod van, köteles megvizsgálni!!!Mi az, hogy nem vizsgál meg?Nekem is volt ilyen többször is életemben, felfázás volt, minden alkalommal.Ha csíp amikor pisilsz, akkor az hólyaghurut.Én amikor terhes voltam, és ugyanígy jártam, elmentem a háziorvoshoz, adtam neki vizeletmintát.Ő megállapította, hogy hólyaghurut,és írt fel olyan antibiotikumot, amit lehet terhesen szedni.Nőgyógyászatilag semmi bajom nem volt.3-4 nap alatt elmúlt.Mindenképp menj orvoshoz, mert ez veszélyes is lehet, ha nem kezeled ki.
2010. dec. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerdára kaptam időpontot az orvosomtól..

Az az érdekes,hogy ha intim lemosóval megmosom..utána csíp a pisi egy darabig..pl.: fürdés után 3.-4. pisilésig..

mióta ezt tapasztalom azóta váltottam intimlemosót és ettől is csíp. (most a Dove-t használom eőtte egy avonosat használtam)

2010. dec. 6. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!