Fiatal kismamák?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 20:21
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/162 A kérdező kommentje:

Igen már nem sok van hátra:)kicsit furi:)

Huhh..anyós...eleinte szerintem nem igazán örült de most már úgy veszem észre h megbékélt a helyzettel..kénytelen:)nálunk még após volt aki furcsán fogadta nem is igazán mondott semmit se:(meg azóta se:(de hát nem számít mert ez a mi döntésünk:)és nem bánjuk meg:)

2011. júl. 27. 17:21
 92/162 A kérdező kommentje:

képzeljétek múltkor mentem a busszal és tele volt öregekkel de hozzáteszem mind úgy ült hogy az ablak melletti szék üres volt mert oda sütött a nap....egyik se mondta vna h üljek le vagy vmi hasonló.....hozzáteszem olyan sokan voltak....annyira felháborító hogy állandóan ők papolnak az udvariasságról azt úgy ülnek hogy van mellettük szabad szék(amin persze a cuccai vannak)azt annyit nem mondanának hogy ha mást nem is én üljek be.....

Innnetől biztos hogy én sem fogom átadni a helyem.....felháborító:(:(

2011. júl. 27. 17:26
 93/162 anonim ***** válasza:
100%
azóta nem adom át a helyemet, hogy mentem haza a kórházból műtét után, és a néni nem akart beljebb csúszni a kettes ülésen, mert odasüt a nap, én pedig nem tudtam bemászni tőle, mert akkor fel kellett volna állnia...
2011. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/162 anonim ***** válasza:

Ilyen már volt velem is egy párszor.. Én kinyitom a szám és hangot adok a véleményemnek, akkor is ha bunkó vagyok.. Most nem azért, de az adózók pénzéből élnek, ki van nyalva a seggük aztán azt hiszik, hogy övék a világ.. Nagymamámból kiindulva(sajnos már nem él egyik sem:() tudom, hogy gyógyszertámogatást kap(amit az összes barátnője, ismerőse sőt mindegyik megkapja ezt a sok szart..), ingyen utaznak, vagy kedvezményesen, nyugdíj és ez mellé, villany, víz, gázkedvezmény... Még régebben a volt barátommal elengedett anyu Győrbe(ott tanul(t)) busszal, 3,5 órás út.. Tömve a busz két öregasszony a 4es helyet elfoglalva de úgy, hogy az ablaknak háttal ültek, a másik széken a lábuk és ilyen asztalka volt, azon a cuccuk... A lábuk kilógott, ha nekiment valaki véletlenül..."Jajj a fájós lábam"..."Nem igaz, hogy ennyire hülye vagy, hogy nem látod a lábam.." Így az idegen embereknek... Aztán megjegyeztem, hogy "Nem ő a hülye.." Akkor megsértődtek, egymás mellé ültek mi meg lepakoltunk az asztalról a cuccaikat és egymás mellé ültünk, elővettük a laptop-ot és filmet néztünk.. Ők meg ott rinyáltak, hogy hát ezt hogy képzeljük...

Nevetségesek.. Nem tudom, hogy mi lesz velem, ha nagy pocakkal fogok utazni valahová.. Mivel fiatal vagyok úgyis lenéznek majd, úgysem adják át a helyet.. A mai fiatalok meg aztán.....

16 éves kismami voltam:)

2011. júl. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/162 A kérdező kommentje:
engem is a mai napig lenéznek :( jó mondjuk nem igazán 19 évesnek nézek ki(családban mindenki sokkal fiatalabbnak néz ki mint amennyi-bátyám 24 és állandóan személyit kérnek tőle,-anyukámat meg állandóan a nővéremnek nézik pedig 44 éves) :) nem kell velük törődni.nem az ő életük.
2011. júl. 28. 10:18
 96/162 A kérdező kommentje:
Felháborító amiket megengednek maguknak....aztán ők okítanak mindenkit.azt is szeretem bennük hogy mindig úgy sietnek mintha nem érnének rá....
2011. júl. 28. 10:21
 97/162 anonim ***** válasza:
100%

Az utazósat ismerem, nekem egész terhesség alatt 1x mondták, hogy üljek le... Pedig végig busszal utaztam, még mikor befektettek akkor is... Na ennyit az udvariasságról.

Van v lesz fogadott dokitok?

2011. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/162 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs, nem is lesz, felesleges pénzkidobásnak tartom, azért fizetek TB-t, hogy ellássanak!
2011. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/162 anonim ***** válasza:
Nekem van/lesz. Pécsen fogok szülni, Dr. Várnagy Ákosnál, Paksról járok hozzá. 16 éves kismami:)
2011. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/162 A kérdező kommentje:

Én ezzel a magán dokival úgy vagyok hogy ő azért kapja a fizuját hogy megnézzen akkor mért fizetnék neki pluszba?a páromnak se fizetnek plusz pénzt ha több utast visz a buszon,vagy kedvesebb....meg azt a pénzt inkább a babára költöm:)

Bár ha az anyagiak engednék(lenne annyi plusz amennyi nincs)meglehet hogy fogadnék:)

bár azt mondják h a szülésznőt érdemesebb fogadni.én ezt hallottam:)

2011. júl. 29. 20:49
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!